کد خبر: ۶۹۹۶۴۵۰
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

محمدرضا بهادری به عنوان سرپرست جدید پایگاه میراث جهانی سازه‌های آبی ـ تاریخی شوشتر منصوب شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از اهواز محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشو با صدور حکمی، محمدرضا بهادری را به عنوان سرپرست پایگاه میراث جهانی سازه‌های آبی ـ تاریخی شوشتر منصوب کرد.

متن حکم انتصاب بهادری به شرح زیر است:

با عنایت به تعهد و تجربه جنابعالی، بدین وسیله به عنوان سرپرست پایگاه میراث جهانی سازه‎های آبی ـ تاریخی شوشتر منصوب می‎شوید. باتوجه به حساسیت این جایگاه و ظرفیت‎های موجود، لازم است بابرنامه‎ریزی منسجم ضمن هماهنگی با دفتر امور پایگاه‎ها و تعامل با مدیریت استانی و ستادی نسبت به انجام امور محوله اقدام کنید.

پیش از این محمدحسین ارسطوزاده از مهر ۹۷ به عنوان مدیر این پایگاه فعالیت می‎کرد که با انتصاب وی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، محمدرضا بهادری به این سمت نایل آمده است.

بهادری متولد سال ۱۳۶۳ در شهرستان شوشتر و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته طراحی و برنامه‎ریزی شهری و منطقه است. از سوابق وی می‎توان به کارمند اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شوشتر، کارشناس معماری پایگاه میراث جهانی سازه‎های آبی ـ تاریخی شوشتر، معاون معماری و شهرسازی اداره و شهرسازی شوشتر، عضو تیم مستندنگاری و تهیه پرونده ثبت جهانی سازه‎های آبی ـ تاریخی شوشتر و طراح پروژه نورپردازی مجموعه آسیاب‎ها و آبشار‌های شوشتر اشاره کرد. این مدیر همچنین کتابی تحت عنوان "نقوش زنده جان" با موضوع بررسی تزئینات آجری بنا‌های بافت تاریخی شوشتر را در دست تألیف دارد.

انتهای پیام/گ

انتصاب در اداره میراث فرهنگی شوشتر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر