کد خبر: ۶۹۹۸۴۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
کد خبر : ۶۹۹۸۴۰۲

سازمات بهزیستی در مورداقشار آسیب پذیر جامعه وظایف ومسئولیت سنگینی دارد

امام جمعه خوی گفت:سازمات بهزیستی در مورداقشار آسیب پذیر جامعه وظایف ومسئولیت سنگینی دارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، حجت السلام سید رضی شکوری امام جمعه خوی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته؛ با اشاره به ۲۵ تیرماه روز بهزیستی و تأمین اجتماعی اظهار داشت: سازمان بهزیستی در سال ۵۹ با تلاش شهید فیاض بخش و تصویب شورای انقلاب راه اندازی شد و اکنون زیر مجموعه وزارت رفاه و تامین اجتماعی قرار دارد و در مورد اقشار آسیب پذیر مسئولیت و رسالت‌های سنگینی بر عهده دارد.
 
وی افزود: این افراد عبارتند از نابینایان، ناشنوایان، معلولان ذهنی، معلولان جسمی حرکتی و ضایعه نخاعی، سالمندان، بیماران روانی، زنان خود سرپرست و سرپرست خانوار، ایتام و کودکات یتیم و بی سرپرست، دختران پناه جو (فراری)، کودکان خیابان و بدسرپرست، زنان آسیب دیده اجتماعی، زنان پناه جو و معتادان می‌باشد.

حجت الاسلام شکوری در همین راستا ادامه داد: بسی جای مباهات و افتخار است که ملت متعهد ایران در سایه تعلیمات اسلام ناب و اهل بیت (ع) در تمامی بخش‌ها در عین داشتن مشکلات متعدد مالی و اقتصادی به رسالت خود عمل کرده اند بطوریکه تنها در بخش بیماری‌ها متجاوز از ۴۰ مؤسسه و مرکز حمایتی مهم در کشور وجود دارد که یکی از آن‌ها سازمان بهزیستی است.
 
 
 

بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشورمی باشد


حجت الاسلام سید رضی شکوری همچنین با اشاره به ۲۱ تیرماه روز حجاب و عفاف مواردی را به عنوان نکات قابل توجه در مورد پوشش زنان مسلمان بیان کردوگفت: واژه حجاب یک اصطلاح ایرانی است در فقه از واژه‌های ستر، خمر و جلباب استفاده شده، پوشش زنان یک دستور دینی و الهی است نه قانون اجباری در ایران مبارزین اصلی علیه پوشش زنان مسلمان، حاکمان غربی و اروپایی هستند.
 
وی افزود: پرچمدار مقابله با پوشش زنان مسلمان ابتدا انگلستان و اکنون آمریکااست.
 
شکوری اظهارداشت: پـوشش حفظ حـرمت، عفـت و عزت زن است نه ایجاد محدودیت برای او، غربیان می‌گویند برای کوبیدن مسلمانان باید ابتدا آموزه‌های دینی آنان را کوبید و فساد را رواج داد.
 
وی ادامه داد: در عصری پوشش زنان در ایران کوبیده می‌شود که در نوع کشور‌های غربی و سکولار در جهان لواط، همجنسگرایی، خیانت‌های ناموسی، ارتباطات نامشروع دختر و پسر، خرید و فروش زنان و بردگی جنسی و برهنگی به قانون و فرهنگ غالب تبدیل شده اشت.

انتهای پیام/م
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر