کد خبر: ۷۰۰۱۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹

کاندیدای انتخابات فدراسیون وزنه برداری در خصوص نحوه‌ی برگزاری انتخابات اظهاراتی ارائه کرد.

به گزارش  خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، باوجود اینکه یک هفته از برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون وزنه برداری می‌گذرد، اما نه حکم ریاست علی مرادی که با ۲۲ رای اکثریت آرا را به خود اختصاص داده، امضا شده است و نه برخی از کاندیدا‌های انتخابات نتیجه را پذیرفته‌اند.

امروز اخباری شنیده شد که برخی از نامزد‌های انتخابات اعتقاد دارند که مرادی نصف بعلاوه یک رای را کسب نکرده و به این ترتیب باید انتخابات یک بار دیگر و این بار در دور دوم برگزار شود.

در این باره محمد رضا آخوندی که در این انتخابات شرکت داشته است، در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما بیان کرد: در ابتدا باید بگویم که برای من این اتفاق اصلا مهم نیست. اما دوستان به نتیجه انتخابات اعتراض دارند و نامه‌ای را نیز برایم ارسال کردند و طبق احترامی که برای آن‌ها قائل هستم، نامه را امضا کردم.

آخوندی درباره اعتراضی که دیگر کاندیدا‌ها به نتیجه انتخابات دارند، اظهار داشت: حرف این دوستان منطقی است. اما درخصوص اینکه مجمع بخواهد دوباره برگزار شود یا نه، باید بگویم که من قطعا در آن شرکت نخواهم کرد. اما اعتراض دیگر کاندیدا‌ها قانونی است.

او ادمه داد: طبق قانون کسی برنده انتخابات است که تعداد نصف بعلاوه یک رای را به دست آورد. با توجه به تعداد ۴۳ نفری که در مجمع حق رای داشتند، نصف بعلاوه یک، ۲۲/۵ رای می‌شود. حالا حرف دوستان من این است که کسی اجازه ندارد این نیم رای را نادیده بگیرد. چون طبق قانون نمی‌شود از چیزی عدول کرد. به نظر من این استدلال کاملا درست است و غیر منطقی نیست. حالا هم من می‌گویم همان ۲ نفری که بیشترین رای را به دست آوردند دور دوم را برگزار کنند و برای من انتخابات فدراسیون وزنه برداری تمام شده است.


بیشتر بخوانید:

حکمی که امضا نمی‌شود/ بلاتکلیفی وزنه‌برداری پس از انتخابات ریاست فدراسیون

جهانپور: زمان برگزاری مجمع انتخابات وسط بیابان بودم/ مرادی به حقش رسید/ تا کی باید از جیب خودم برای هیات استان خرج می‌کردم؟!

توکلی:هر کسی که در راس فدراسیون قرار می‌گیرد باید بداند که در چه جایگاه حساسی قرار دارد


انتهای پیام/

اظهارات کاندیدای فدراسیون وزنه برداری در خصوص برگزاری انتخابات

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر