کد خبر: ۷۰۰۱۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

اسامی داوران و ناظران هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور در شهر‌های جویبار، کرج، تهران و بیرجند برگزار می‌شود.

اسامی داوران و ناظران و برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

گروه الف: دیدار تیم‌های فالکون لاریم مازندران- شهدای ارتش تهران (سالن مهدی حاجی زاده جویبار- ساعت ۱۸ روز ۲۵ تیرماه)
ناظر فدراسیون و رئیس کمیته لیگ: مهدی توکلی
سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: حبیب استحمامی (تهران)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی داور درجه S۱ از تهران
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (درجه یک خوزستان) مهدی شهبازی (درجه دو کرمانشاه) عیسی سنگدوبینی (درجه دو گلستان) فرشاد امیری (درجه سه کرمانشاه)

گروه ب: دیدار تیم‌های آسانسور و پله برقی البرز- پاس ارگ کیان نکاء (سالن خانه کشتی کرج- ساعت ۱۸ روز ۲۷ تیرماه)

ناظر فدراسیون و دبیر کمیته لیگ: عبداله فتوحی
سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: سهراب دهقان (تهران)
سرپرست فنی: جواد کریمی داور درجه یک بین المللی از تهران
داوران بین المللی: مسعود رستمی پور (درجه یک تهران) میلاد قلاوند (درجه دو منطقه آزاد اروند) حمیدرضا فرسیابی (درجه دو تهران) امین تادین (درجه سه خوزستان)

کشتی فرنگی:

دیدار تیم‌های هیأت کشتی استان خراسان جنوبی- هیأت کشتی استان اردبیل (سالن ورزشی حجاب بیرجند- ساعت ۱۸ روز ۲۷ تیرماه)
ناظر فدراسیون و نماینده کمیته لیگ: محمدحسین تام (خراسان رضوی)
سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمد حدادی (تهران)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور داور درجه S۱ از یزد
داوران بین المللی: داود خوش منظر (درجه یک – تهران) ابوالفضل سبزعلی (درجه دو- تهران) علی خالق زاده (درجه دو – خراسان شمالی) محمدحسین یاراحمدی (درجه سه – چهارمحال و بختیاری)

دیدار تیم‌های هیأت کشتی استان تهران- آریوبرزن بهبهان (سالن شهدای هفتم تیر تهران- ساعت ۱۸ روز ۲۸ تیرماه)
ناظر فدراسیون و نماینده کمیته لیگ: طاهر محمدعلی زنگنه (تهران)
سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: علیرضا وحیدیان پور (تهران)
سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان داور درجه یک بین المللی از البرز
داوران بین المللی: کوروش تقی زاده (درجه یک بوشهر) ابراهیم یزدان پناه (درجه دو آذربایجان غربی) سید امیر گرمرودی (درجه دو اردبیل) محمد فرومدی (درجه سه البرز)


بیشتر بخوانید:

ایران قهرمان کشتی آزاد جوانان آسیا شد

شماره معکوس انتخابات فدراسیون کشتی/ همچنان خبری از تائید صلاحیت کاندیدا‌های مشهور نیست


انتهای پیام/

برنامه رقابت‌های هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی اعلام شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر