کد خبر: ۷۰۰۲۳۳۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

ششمین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی فرزندان مشیز در کرمان به ایستگاه آخر خود رسید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، امروز و در آخرین روز از ششمین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی فرزندان مشیز، در رشته دارت، رده سنی ۷ تا ۱۲ سال امیر حسین جباری از مرکز شبه خانواده مشیز قزوین اول شد و عادل محمدنژاد و علی اکبر ناظری به ترتیب از مرکز شبه خانواده مشیز قزوین و خیریه آشیانه علی به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال نیز ابوالفضل امیراسماعیلی از مرکز شبه خانواده مشیز کرمان فاز ۲، محمد صالح نصیری از مرکز شبه خانواده مشیز گلباف فاز ۲ و امیرعباس زنگی آبادی از خیریه آشیانه علی عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته دو و میدانی ماده ۲۰۰ متر سرعت و در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال نیز امیرمهدی قلعه خانی از مرکز شبه خانواده گلباف فاز ۱ قهرمان شد و متین زنگی دارستانی از مرکز شبه خانواده مشیز کرمان فاز ۱ و پوریا پورشیخعلی از خیریه آشیانه علی دوم و سوم شدند.

در ماده ۴۰۰ متر رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال نیز بهنام نیک نفس و حسین ایران نژاد هر دو از مرکز شبه خانواده مشیز کرمان فاز ۲ مقام‌های اول و دوم را بدست آوردند و حسین نورمحمدنژاد از مرکز شبه خانواده مشیز گلباف فاز ۲ سوم شد.

در رشته طناب کشی پسران در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال مرکز شبه خانواده مشیز گلباف فاز ۱ و در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال مرکز شبه خانواده مشیز کرمان فاز ۲ قهرمان شدند.

 

در رشته طناب زنی رده سنی ۷ تا ۱۲ سال هم امیرحسین غمدار از مرکز شبه خانواده مشیز نرماشیر، سبحان پورابراهیمی و امیرپارسا خدابخش از مرکز شبه خانواده گلباف فاز ۱ و مرکز شبه خانواده مشیز قزوین بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.

در رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال نیز طا‌ها صادقی نژاد از مرکز شبه خانواده مشیز کرمان فاز ۲، مسعود سکنجی و مصطفی جلالی هر دو از مرکز شبه خانواده مشیز گلباف فاز ۲ عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

انتهای پیام/ب

پایان رقابت های فرزندان مشیز در کرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر