کد خبر: ۷۰۰۲۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
کد خبر : ۷۰۰۲۷۷۴

به مناسبت هفته ازدواج در سه شهر یاسوج، دهدشت و گچساران جشنواره ازدواج برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمدگفت: 30 هزار برنامه اوقات فراغت در وزارت ورزش و جوانان برنامه‌ریزی شده که استان ما نیز اجرای بخش عمده‌ای از این برنامه‌ها را در دستورکار قرار داده است.

محمد تقی علوی با بیان اینکه با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران، آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها اقدامات خوبی در دست اجرا است، افزود: باید بستر لازم برای ایجاد شادابی و نشاط در بین جوانان و نوجوانان را فراهم کنیم.

وی عنوان کرد: همایش پیاده‌روی خانوادگی را از شهرستان دنا شروع کردیم و این همایش در روزهای آینده در بخش زیلایی شهرستان بویراحمد برگزار می‌شود، ضمن اینکه یک مجوز برگزاری همایش پیاده‌روی نیز برای بخش دیشموک گرفته شده است.

وی با اشاره به 12 مرداد آغاز هفته ازدواج، عنوان کرد: به همین مناسبت در سه شهر بزرگ استان شامل یاسوج، دهدشت و گچساران جشنواره ازدواج برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اجرای طرح مهارت‌آموزی ویژه سربازان، گفت: این طرح بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده بین وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح با همکاری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

علوی با بیان اینکه طرح مهارت‌آموزی ویژه سربازان شامل 80 ساعت آموزش برای یک هزار سرباز از اواخر تیرماه امسال در استان اجرا می‌شود، ابراز کرد: آموزش‌های ارائه شده در این طرح شامل مهارت‌های اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی است و در پایان نیز به افراد برتر از سوی جهاد دانشگاهی گواهینامه اعطا می‌شود.

انتهای پیام/د

برگزاری جشنواره ازدواج در سه شهر بزرگ استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر