کد خبر: ۷۰۰۳۱۰۳
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از آغاز به کار ستاد اربعین حسینی در اوقاف استان خبر داد.

حجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران  در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، در جلسه ستاد اربعین حسینی در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با تاکید بر لزوم ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی گفت: امسال نیز همچون پارسال محل برپایی موکب اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در شهر سامرای عراق خواهد بود.

وی افزود: در این جلسه مقرر شود تا دستورالعمل‌های مربوط به هر یک از وظایف محوله و برنامه‌های واحد‌ها و کمیته ها، طی جلسات متعدد و با همفکری مسئولان ستاد‌ها تدوین و ابلاغ شود.

وی با اشاره به پیاده‌روی اربعین حسینی و لزوم اهمیت هرچه بیشتر آن، گفت: مقام معظم رهبری بر حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی اربعین حسینی تاکید دارند و باید بیشتر به آن توجه شود.

حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه تاریخ هیچ اجتماعی را بزرگ‌تر از اجتماع اربعین به خود ندیده است، افزود: اربعین امام حسین (ع) تریبون مسلمانان و شیعیان جهان است.

وی با بیان اینکه مسلمانان جهان در اربعین حسینی باید اتحاد و همبستگی خود را به جهانیان اثبات کنند، گفت: اربعین حسینی گردهمایی بزرگ مسلمانان جهان، کنگره عظیم حسینی و بی‌سابقه جهان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران افزود: بسیاری از کشور‌های مختلف و حتی استکبار جهانی چشم به اربعین حسینی دوخته‌اند و حتی به‌دنبال این هستند که پیاده‌روی اربعین حسینی را کم‌رنگ جلوه دهند و یا آن را سانسور خبری کنند.

حجت الاسلام حیدری حضور سازمان اوقاف در اربعین حسینی را ضروری دانست و گفت: ظرفیت اوقاف برای حضور فعال در راهپیمایی اربعین حسینی بسیار بالا است و از این رو اوقاف مازندران تلاش می‌کند حضوری اثرگذار در اربعین امسال داشته باشد.
انتهای پیام/س
 

برگزاری جلسه ستاد اربعین حسینی در اوقاف  مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر