کد خبر: ۷۰۰۳۳۸۶
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
کد خبر : ۷۰۰۳۳۸۶

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: ۵۵۰ طرح اشتغال در سه ماهه امسال برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در استان اجرا شده است.

اجرای بیش از ۵۰۰ طرح اشتغال برای مددجویان مازندرانی کمیته امداد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،رضا نوروزی  مدیر کل کمیته امداد خمینی (ره) مازندران با بیان اینکه ۵۵۰ طرح اشتغال برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در استان اجرا شده است، افزود: طرح‌های اشتغال اجرا شده در سه ماهه امسال در مقایسه با پارسال ۵۸ درصد رشد داشته است.

وی افزود: ۶۳۳ میلیون تومان از اعتبارات کمیته امداد و بیش از ۱۵ میلیارد تومان از اعتبارات قرض الحسنه بانکی برای اجرای طرح اشتغال به مددجویان کمیته امداد طی سه ماهه امسال پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران بابیان اینکه طرح اشتغال برای ۸۳ نفر از مددجویان ساکن در مناطق محروم استان نیز اجراشد، گفت: طرح‌های اجرا شده در این مناطق بیشتر در بخش‌های دامپروری، کشاورزی، صنایع‌دستی و خدماتی بوده است.

وی با بیان اینکه به مددجویان آموزش مهارت آموزی ارائه می‌شود، افزود: ۶۸۵ نفر در سه ماهه امسال از این آموزش‌ها در بخش‌های خدماتی، کشاورزی، صنعتی بهره‌مند شدند.

وی افزود: به منظورشناسایی، بسیج توانمندی‌های بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان، کارآفرینان خیّر در سطح استان و شناسایی استعداد‌های بالقوه و بالفعل اقشار محروم، توانمند سازی و توسعه فضای کسب و کار اشتغال محرومان، کانون خیرین کارآفرین و اشتغال تشکیل خواهد شد.

نوروزی گفت: این کانون با حضورکارآفرینان و فعالان عرصه کسب و کار استان و با هماهنگی سازمان‌های متصدی امر اشتغال تشکیل شده و به تسهیل و توسعه فضای کسب و کار برای مددجویان و اقشار محروم و نیازمند می‌پردازد.
انتهای پیام/س
 

اجرای ۵۵۰ طرح اشتغال برای مددجویان مازندرانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر