کد خبر: ۷۰۰۳۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
کد خبر : ۷۰۰۳۳۹۲

دو زن انگلیسی از یک هواپیمای متعلق به شرکت هوایی انگلیس، به دلیل توهین به سه مسافر مسلمان اخراج شدند.

اخراج دو انگلیسی از هواپیما به دلیل توهین به مسلمانان+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، هواپیمای متعلق به شرکت هوایی توماس کوک که از ترکیه عازم گاتویک بود پس از یک ساعت تاخیر به دلیل جنجال‌های نژادپرستی پرواز کرد.

ماجرا از این قرار بود که دو زن انگلیسی پس از مشاهده سه مرد مسلمان که چفیه‌های سفید پوشیده بودند، شروع به توهین و اهانت کردند و آن‌ها را تروریست خواندند.

این دو زن اصرار داشتند که باید آن‌ها را از هواپیما اخراج کنند و اجازه پرواز را به آن‌ها ندهند، اما در نهایت با دخالت نیرو‌های امنیتی ایندو زن از هواپیما اخراج شدند. یکی از مسافران که شاهد این ماجرا بود گفت: این زنان به شکل دیوانه‌واری نژادپرست بودند.

مسافر دیگری نیز بیان کرد: این مسافران بعد از مشاهده سه مرد که چفیه انداخته بودند، شروع به بحث و جدال با خدمه هواپیما کردند که باید آن‌ها باید اخراج شوند. مسافری دیگر گفت: من سعی داشتم به آن‌ها رفتار اهانت‌آمیزشان را گوشزد کنم، اما به من هم توهین کردند.

گفتنی است این هواپیما بعد از یک ساعت تاخیر به پروازش ادامه داد.

انتهای پیام/

رفتار اهانت آمیز دو زن انگلیسی با مسافران مسلمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
انگلوساکسونهای کثیف وخبیث دستهای سیاستمداران کنونی وچندصد سال قبلتان تا بازو درخون بی گناهانی است که با نژادپرستی تان قتل عامشان کردیدجنگها ی جهانی اول و دوم هم مقصرش شما انگلیسهای خبیث بودید ده میلیون ایرانی را صدسال پیش با قحطی ساختگی کشتید معلوم است این خوی حیوانی وحرامخواری وحرام لقمه بودن گذشتگانتان برشما نسلهایی بعدیتان اثر گذارباشد.همان رویه کشتارمظلومان وغارت ثروت دیگرکشورها راهنوز دارید ادامه می دهید
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر