کد خبر: ۷۰۰۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
کد خبر : ۷۰۰۴۶۲۰

مدیر عامل باشگاه استقلال محرومیت استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی را تکذیب کرد و گفت: این اخبار فقط برای باشگاه حاشیه درست می‌کند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پرونده شکایت پروپئیچ بازیکن خارجی سابق تیم فوتبال باعث شده تا آبی پوشان طی مهلت ۶۰ روزه از فیفا این پرونده را مختومه کنند و غرامت سنگین بازیکن سابق تیم پرداخت شود.

با اعلام امیرحسین فتحی، مدیرعامل این باشگاه فیفا موافقت کرده که طلب این بازیکن را از محل درآمد‌های استقلال پرداخت می‌کند و به همین خاطر نگرانی بابت حل این پرونده وجود ندارد و استقلال ۴۳۰ هزار پروپئیچ را پرداخت خواهد کرد.

اکنون محرومیت استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی در حالی مطرح شده که امیر حسین فتحی این خبر را صد در صد تکذیب کرد و اشاره داشت که درباره پرونده این بازیکن توضیحات لازم داده شده است.

مدیر عامل استقلال گفت:قویا این موضوع را تکذیب می کنم و اعلام محرومیت فقط باعث تنش در تیم می شود که این کار به دور از حرفه خبرنگاری و خبرگزاری هاست .بنابراین محرومیت استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی را تکذیب می کنم.

فتحی درباره آخرین وضعیت پرونده پروپئیچ گفت: مکاتبه‌های زیادی کردیم که از درآمدهایمان در فیفا پول پروپئیچ را پرداخت کنیم که این کار انجام نشد. با فدراسیون فوتبال نامه‌نگاری کردیم که خود باشگاه این پول را پرداخت کنیم. با این حال در نامه‌نگاری‌های زیادی که دوباره با فیفا داشتیم، موفق شدیم به آن‌ها این مسئله را بقبولانیم. آن‌ها پذیرفتند که این پول را از محل درآمدمان پرداخت کنند. امروز با مسئولان کمیته انضباطی فیفا صحبت کردم و آن‌ها اعلام کردند که این پول را از درآمد ما به پروپئیچ پرداخت کنند. آن‌ها قرار است رسما به فدراسیون فوتبال اعلام کنند که این پول را به پروپئیچ پرداخت می‌کنند. همچنین ما به صورت موازی پولی به سفارت ایران در کرواسی منتقل کردیم تا در صورت نرسیدن پول از سوی فیفا به پروپئیچ پرداخت کنیم. بنده به هواداران استقلال می‌گویم که اخبار را از رسانه رسمی باشگاه پیگیری کنند و توجهی به منابع غیررسمی و افرادی که به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند، نکنند.

همچنین یکی از اعضای دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال از دریافت ایمیل فیفا مبنی بر محرومیت استقلالی ها ابراز بی اطلاعی کرد و گفت چنین نامه ای دریافت نکرده ایم.


بیشتر بخوانید:

اطلاعیه باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت پرونده پروپئیچ

فسخ قرارداد بازیکن اخراجی استقلال به تعویق افتاد

باشگاه استقلال از پرسپولیس شکایت می‌کند؟


انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه استقلال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر