کد خبر: ۷۰۰۵۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
کد خبر : ۷۰۰۵۲۰۴

نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان، لوستر، روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، محمد جواد محبی معاون نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: این نمایشگاه با حضور ۷۰ شرکت داخلی و نمایندگی شرکت‌های خارجی فعال در زمینه مبلمان، لوستر، کالای خواب، فرش، معماری و دکوراسیون داخلی گشایش یافته است.

وی ادامه داد: بهره گیری از فناوری روز دنیا، استفاده از تجارب دیگر کشورها، ارتقای جایگاه معماری داخلی، دکوراسیون و صنعت مبلمان از نظر فرهنگی و تخصصی، تأمین نیاز مصرف کننده، پاسخگویی به تنوع درخواست ها، ایجاد بازار رقابتی توسط واحد‌های تولیدی، ارتقای سطح کیفی تولیدات و ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

معاون نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: ارتقای کمی و کیفی تولیدات ایرانی، نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالای ایرانی، معرفی تولیدات داخلی و خارجی به منظور توسعه تجارت و توانمندی‌های تولیدی و صادراتی، تبادل اطلاعات برای دستیابی به فن آوری روز دنیا و ایجاد ارتباط بین تجار و صنعتگران داخلی و خارجی، ایجاد زمینه‌های لازم برای کسب دانش فنی و انتقال تکنولوژی به داخل کشور، شناسایی و جذب سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت در سایر بازار‌ها و ایجاد روابط تجاری و سرمایه گذاری با آنان را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.

محبی افزود: غرفه‌های شرکت‌های حاضر در نمایشگاه مبلمان در چهار هزار و ۸۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی در سالن‌های عطار و فردوسی دایر شده اند.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه تا ۲۹ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد دایر است.
 
انتهای پیام//ف.س

نمایشگاه مبلمان مشهد تا ۲۹ تیر ماه دایر است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر