کد خبر: ۷۰۰۷۴۵۱
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس از برگزاری هفدهمین اجلاس سالانه خیرین سلامت فارس در مردادماه با حضور خیرین سایر استان‌ها در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی‌اکبر رامجردی مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس  از برگزاری هفدهمین اجلاس سالانه خیرین سلامت فارس خبر داد و گفت: در این اجلاس از ۶۱ خیر حوزه سلامت که در سال ٩٧ تعهدات خود را عملی کرده‌اند تقدیر خواهد شد.

وی همچنین مرور نیاز‌ها و مسائل باقی مانده حوزه سلامت با خیرین را از دیگر اهداف برگزاری این اجلاس عنوان کرد.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با اشاره به وجود ٣٥ پروژه عمرانی که توسط خیرین در حال انجام است، اقدام عملیاتی و واقعی خیرین استان طی ١٧ سال گذشته را بالغ بر هزار و ٣٤٣ میلیارد تومان اعلام کرد که ارزش به روز این تفاهم نامه‌ها در حال حاضر بالغ بر ٥ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

رامجردی ادامه داد: نزدیک به دو هزار و ٢٤٠ تفاهم نامه طی این سال‌ها منعقد شده که بیشترین آن‌ها با ٦٤٣ تفاهم‌نامه و ارزش ٩٠٠ میلیارد تومان در زمینه عمرانی، پس از آن اهدای ملک به ارزش ٣٢٧ میلیارد با ٣٨٤ تفاهم‌نامه، سپس ٨٣١ تفاهم‌نامه در زمینه اهدای وسیله نقلیه به ارزش ٣ میلیارد و ١٠٠ تومان و مابقی مربوط به امور حمایتی بوده است.

وی اضافه کرد: امسال از خیرین برای تکمیل ٣٥ پروژه عمرانی، بیمارستان رسول اعظم و یک بیمارستان در جنوب شیراز و همچنین تکمیل بیمارستان سرطان جنوب، دعوت به مسائل حوزه پیشگیری در حوزه آموزش، طرح‌های عمومی بهداشت در جامعه، و ... کمک به اجرای طرح‌های حمایتی از بیماران نیازمند در این اجلاس دعوت می‌کنیم.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس بیشان کرد: بیش از دو میلیارد و ٣٠٠ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه و ١٧٠ میلیون تومان کمک بلاعوض به بیماران طی دو سه سال اخیر توسط موسسه حمایت از بیماران این مجمع پرداخت شده است.

رامجردی همچنین اعلام کرد که چهارشنبه ٣٠ مرداد اولین اجلاس بیمارستان‌های خیریه کشور به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.

معاون اجرایی مجمع خیرین تامین سلامت فارس نیز در ادامه این نشست بیان کرد: هفدهمین اجلاس سالانه این مجمع با حضور ٧٠٠ خیر، تلاشگران و مسئولان این عرصه برگزار می‌شود.

محمدرضا عالی‌منش با بیان اینکه در این اجلاس از ٦١ نفر به عنوان خیر برگزیده تجلیل می‌شود که تعهدات آن‌ها در سال ٩٧ به اتمام رسیده است، گفت: ٤٧ نفر از خیرین مرد و ١٤ زن هستند. ٣٤ نفر از آن‌ها شیراز و مابقی ساکن به سایر شهرستان‌های استان هستند.

وی با بیان اینکه اهدای ملک ٢٠ میلیارد ریالی توسط یک خیر زن بیشترین میزان ارزش مالی کمک‌ها در سال ٩٧ بوده، مسن‌ترین خیری که امسال تجلیل می‌شود را ٨١ ساله جوانترین آن‌ها را ٣٦ ساله اعلام کرد.

رئیس مجمع خیرین تامین سلامت شهرستان‌های فارس همچنین یادآور شد که زمینه معرفی سمن‌های مردم نهاد نیز در این اجلاس با حضور ٢٥ سمن فعال فراهم شده است.

انتهای پیام/م

هفدهمین اجلاس سالانه خیرین سلامت فارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر