کد خبر: ۷۰۰۷۷۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹
کد خبر : ۷۰۰۷۷۵۵

شرکت خودروسازی بی‌ام‌‌و برای تولید خودروهای هوشمند با توانایی بالا، قرارداد همکاری با شرکت بازی‌های رایانه‌ای چینی امضا کرد.

همکاری با شرکت بازی سازی چینی جدیدترین برنامه BMW برای توسعه خودروهای خودرانبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، صنایع خودرویی BMW در جهت توسعه و ارتقا کیفی اتومبیل‌های خودران خود همکاری گسترده‌ای را با یک شرکت تولید بازی‌های رایانه‌ای چینی آغاز کرده است. BMW هدف از این همکاری را بالا بردن قدرت محاسباتی رایانه‌های موجود در خودروهای خودران خود دانست.


بیشتر بخوانید: نسخه ۲۰۲۰ اتومبیل X6 ستاره‌ای درخشان در کارنامه BMW +تصاویر


قرار است این دو شرکت به طور ویژه‌ای در زمینه فناوری‌های مرتبط با خودروهای خودران به همکاری با یکدیگر بپردازند. یکی از مدیران ارشد BMW گفت: به دلیل وجود پتانسل علمی و اجرایی بالا در شرکت بازی‌های Gaming Giant Tencent ما تصمیم گرفتیم فناوری جدیدی با نام D3 را به طور مشترک طراحی کنیم. این فناوری در عملکرد بهتر اتومبیل‌های خودران تاثیر به سزایی خواهد داشت. در واقع حاصل همکاری BMW با Gaming Giant Tencent یک مرکز محاسباتی برای فعالیت‌های رایانه‌ای خواهد بود. 

همکاری BMW با شرکت بازی‌های رایانه‌ای چینی برای تولید خودروهای خودران برتر

این مرکز محاساباتی تا پایان سال جاری میلادی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و از تمام ظرفیت‌ موجود برای ایجاد سیستم‌های هوشمند در خودروهای خودران استفاده می‌کند. شرکت‌های چینی با حمایت‌های قابل توجه دولتی در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را در زمینه خودروهای خودران کرده‌اند. به نظر می‌رسد مشکلات ترافیکی و حمل و نقل در چین دولت مردان این کشور را متقاعد ساخته است به سمت اتومبیل‌های برقی و هوشمند گام بردارند.

همکاری با شرکت بازی سازی چینی جدیدترین برنامه BMW برای توسعه خودروهای خودران

یکی از مهم‌‌ترین مزیت‌های BMW با یک شرکت چینی، آشنایی دست‌انمدر کاران پروژه خودروهای خودران با خیابان‌ها و فرهنگ رانندگی در چین است. در واقع اگر بی‌ام‌و با شرکت غیرچینی در این زمینه همکاری می‌کرد باید زمان زیادی را به تحقیق در خصوص شیوه و فرهنگ رانندگی در چین اختصاص می‌داد. 

همکاری با شرکت بازی سازی چینی جدیدترین برنامه BMW برای توسعه خودروهای خودران

هوش‌مصنوعی با گذر زمان و در جریان عملکرد‌های گوناگون قابلیت‌های خود را افزایش می‌دهد. لذا باید منتظر ماند و دید تا پس از عرضه اولین خودرو حاصل همکاری دو شرکت، چه نتایجی در طول زمان حاصل می‌شود.

انتهای پیام/

بی‌ام‌و خودروهای خودران خود را با همکاری شرکت بازی سازی چینی ارتقا می‌دهد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر