کد خبر: ۷۰۰۹۲۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
رئیس بسیج مستضعفان کشور:

سردار سلیمانی گفت: جمهوری اسلامی ایران مردم سالاری دینی را در همه‌ی ابعاد به طور گسترده ایجاد کرده است.

به گزارش  گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین کشور در افتتاحیه دوره دوم طرح ولایت در جمع دانشجویان سراسر کشور در حرم مطهر رضوی گفت: مردم سالاری دینی سیاسی در جمهوری اسلامی ایران یک الگوی قابل اتکا و کارآمد در بین جوامع دنیا است.
 
او ادامه داد: در سال، دو انتخابات در کشور برگزار می‌شود و شرکت و تاثیر مردم در این انتخابات نشان از مردم سالاری دینی است.

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: باور ما می‌توانیم که در دوران دفاع مقدس به دست آمد، در دوره‌ی ابتدایی ما را به پیشرفته‌ترین ابعاد امنیتی و اطلاعاتی و قدرت نظامی رساند.

سردار سلیمانی افزود: جمهوری اسلامی ایران با تغییر مفهوم قدرت در کشور توانست هندسه قدرت را در جهان تغییر دهد.

او تصریح کرد: اینکه شما می‌بینید کشور ما در دفاع و امنیت رشد خارق العاده‌ای داشته، این به برکت جلوه‌های انقلاب اسلامی است.

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: از همه مهم‌تر قدرت نرم است که که ما در مرحله‌ی بسیار قابل اتکایی قرار داریم.

سردار سلیمانی افزود: استمرار پیروزی‌های جمهوری اسلامی ایران و قدرت ایران در منطقه غرب آسیا در جهان اسلام از دستاورد‌های جمهوری اسلامی ایران است.

او ادامه داد: در حوزه فرهنگ ملت ایران قطب فرهنگی در دنیا است.

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: جوانان ما را در مناسبت‌های مذهبی و سیاسی کشور و کمک به مظلومین دنیا بشناسید.

سردار سلیمانی افزود: ما تمام زیر ساخت‌های اقتصادی را به صورت بالفعل و بالقوه در اختیار داریم.

او ادامه داد: مشکلات ما در جنبه‌ی اقتصادی و تبعیض، رانت و... به دلیل استفاده از دستورالعمل‌های غربی به بهانه توسعه، رفاه و آسایش بود و این‌ها متعلق به مکتب لیبرال سرمایه داری است که وارد کشور ما شده، و متاسفانه هنوز نیز برخی از این مکتب پیروی می‌کنند.

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: امروز با بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری، نقش شما جوانان و نوجوانان بسیار حساس‌تر در همه‌ی ابعاد است که حضور سازمان یافته‌ی جوانان انقلابی می‌تواند ما را در تشکیل دولت اسلامی یاری نماید.

سردار سلیمانی افزود: شما جوانان انقلابی و متدین دست در دست، ولی فقیه قرار دادید و همگام با آرمان‌های انقلاب اسلامی قدم برداشتید.

طرح ولایت در یک دوره‌ی چهل روزه در مشهد مقدس با حضور دانشجویان سراسر کشور برگزار خواهد شد که در این طرح دانشجویان با جلسات علمی و مباحثات در همه‌ی ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خود را در جهت بیانیه‌ی گام دوم انقلاب آماده می‌کنند.
 
انتهای پیام//آ. ف

افتتاحیه‌ی دوره دوم طرح ولایت دانشجویان سراسر کشور در مشهد مقدس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر