کد خبر: ۷۰۰۹۲۷۸
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴
کد خبر : ۷۰۰۹۲۷۸

قهرمانان نخستین راند مسابقات اتومبیلرانی سرعت استان اصفهان معرفی شدند.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به‌نقل از روابط‌عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان درباره برگزاری این رقابت‌ها اظهار داشت: نخستین راند مسابقات اتومبیلرانی سرعت قهرمانی استان اصفهان در سال جاری، با عنوان جام ولادت امام رضا (ع)، با حضور ۷۰ قهرمان برجسته استان برگزار شد.

احمد بازوبندی با اشاره برپایی این دوره از مسابقات زیر نظر کمیته اتومبیلرانی این هیئت افزود: این رویداد با استقبال مردم ورزش‌دوست اصفهان در محل پیست نقش‌جهان همراه بود.

مسئول کمیته اتومبیلرانی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان نیز درباره یان مسابقات گفت: در این رقابت شرکت‌کنندگان در ۴ کلاس پراید استاندارد، پراید اختصاصی، پژو ۲۰۶ و کلاس آزاد به رقابت پرداختند.

ایمان زیرک ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقه تشکیل کلاس‌های مقدماتی، جذب استعداد‌های جدید، پرورش و آماده‌سازی آن‌ها و در نهایت بالا نگهداشتن سطح کیفی قهرمانان کشوری استان اصفهان برای اعزام به مسابقات کشوری است.

او افزود: پنجشنبه روز زمان‌گیری ورزشکاران در کلاس‌های مختلف بود و نتایج این رویداد، ترتیب ایستادن ورزشکاران در روز مسابقه را مشخص می‌کرد.

زیرک گفت: این مسابقه از ساعت ۹:۳۰ صبح شروع شد و پس از برگزاری افتتاحیه مسابقه و بازدید کمیته فنی، اتومبیلرانان به ترتیب اعلام کلاس خود در خط استارت مسابقه حاضر شدند. خوشبختانه این دوره از مسابقات حادثه‌ای در برنداشت و تمام شرکت‌کنندگان با اختلاف کمی نسبت به هم جایگاه‌های قهرمانی را تصاحب کردند.

انتهای پیام/م

 

برگزاری مسابقات اتومبیلرانی سرعت استان اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر