کد خبر: ۷۰۰۹۷۲۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
کد خبر : ۷۰۰۹۷۲۳

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از افزایش ورود گردشگران آذربایجانی از مرز بیله سوار به کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مسعود امامی یگانه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل امروز در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان بیله سوار سخن می‌گفت، گفت: با توجه به افزایش ورود گردشگران آذربایجانی از مرز بیله سوار به کشور، ظرفیت مناسبی برای جذب سرمایه گذار در این منطقه به وجود آمده که میبایست از آن استفاده شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۹۰۰ میلیون تومان از محل سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور، به شهرداری‌های بیله سوار و جعفر آباد اختصاص یافته که امیدواریم این مقدار تا پایان سال روند افزایشی داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: برای پروژه چهار خطه کردن مسیر بیله سوار به سه راهی گوگ تپه، ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته که برای تکمیل، نیازمند اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان است.

امامی یگانه تصریح کرد: عملیات آزاد سازی و جا به جایی تاسیسات در حریم جاده ها، نباید دچار وقفه شود و مدیران مربوطه نسبت به اجرای آن اقدام نمایند.

وی گریزی هم به اهمیت اقدامات فرهنگی زد و گفت: برای تکمیل پروژه کتابخانه بیله سوار، ۲۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستانی اختصاص یافته که امیدواریم با همکاری مسئولین ذیربط، شاهد اتمام آن باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: ۱۸ میلیارد تومان اعتبار با تخصیص ۱۰۰ درصدی، برای تامین آب شرب عشایر شهرستان بیله سوار، از محل اعتبارات امور عشایر کشور در نظر گرفته شده که بخش عمده مشکلات آبی عشایر منطقه را مرتفع می‌کند.

امامی یگانه گفت: نظافت و پاکیزگی شهر بیله سوار به عنوان یک شهر مرزی، همواره باید حفظ شود.

انتهای پیام/ح

تامین آب شرب عشایر شهرستان بیله سوار

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر