عاقبت خرید اسباب بازی نامناسب برای کودک خردسال! + تصاویر

سهل انگاری والدین چینی در خرید اسباب‌بازی نامناسب برای کودک خردسالشان حادثه‌ساز شد.

عاقبت خرید اسباب بازی نامناسب برای کودک خردسال! + تصاویر// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سهل انگاری والدین چینی که تعدادی توپ مغناطیسی را برای سرگرم شدن و بازی کردن فرزند خود در اختیار او قرار داده بودند حادثه‌ساز شد. پس از آنکه این کودک اقدام به قورت دادن ۱۰ عدد از این توپ‌ها کرد بر اثر بدحالی و تهوع شدید به بیمارستان منتقل شد. دکتر «ژانگ ژنگمائو» یکی از پزشکان بیمارستان کودکان شهر «زیبو» واقع در استان شاندونگ چین پس از آزمایش، تعدادی توپ مغناطیسی را داخل روده این کودک مشاهده کرد.

بلافاصله با انجام عمل جراحی، پزشکان موفق شدند این توپ‌های مغناطیسی را که موجب سوراخ شدن روده این کودک شده بود از بدن او خارج کنند.

دکتر ژانگ در این باره گفت: "هر نوع توپ مغناطیسی که به منظور سرگرم کردن کودکان در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود می‌تواند بسیار خطرآفرین باشد. اگر کودکی یک توپ مغناطیسی را قورت دهد به آسانی قادر است آن را دفع کند، اما اگر تعدادی توپ مغناطیسی باشد می‌تواند به معده و روده کودک آسیب وارد کند."

مادر این کودک نیز در این باره گفت: "این اتفاق بر اثر اشتباه من رخ داد. من اسباب‌بازی‌ای را برای پسرم خریدم که متوجه نبودم  او می‌تواند این توپ‌های مغناطیسی را قورت دهد.

گفتنی است؛ این کودک پس از انجام عمل جراحی دوران نقاهت خود را در بیمارستان سپری می‌کند.

عاقبت خرید اسباب بازی نامناسب برای کودک خردسال! + تصاویر//

عاقبت خرید اسباب بازی نامناسب برای کودک خردسال! + تصاویر//

عاقبت خرید اسباب بازی نامناسب برای کودک خردسال! + تصاویر//

انتهای پیام/

قورت دادن توپ های مغناطیسی توسط کودک خردسال

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.