کد خبر: ۷۰۰۹۸۲۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

رئیس اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری برنامه "بفرمایید بازی" در دو فاز حاشیه زاینده رود و پارک‌های سطح شهراصفهان تا یکم شهریورماه خبر داد.

نفیسه گل شیرازی، رئیس اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: مهم‌ترین رکن ویژه برنامه " بفرمایید بازی" آموزش بازی‌های فکری به خانواده‌ها است که آنها را به انجام آن بازی در همان زمان تشویق می‌کنند.

او با اشاره به اینکه "بفرمایید بازی" هر شب از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در دو فاز حاشیه زاینده رود و پارک‌های بزرگ سطح شهر اصفهان برگزار می‌شود افزود: این برنامه یکی از مجموعه بازی‌های اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ویژه تابستان است و تا یکم شهریورماه نیز ادامه دارد.

رئیس اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: در "بفرمایید بازی"، گروه بازی یادشده تعداد ۲۰ کوله پشتی همراه دارند که این کوله‌ها را در فاز اول به حاشیه زاینده رود و در فاز دوم به پارک‌های بزرگ شهر حمل می‌کنند و و به هریک از خانواده‌هایی که روی حصیر نشسته اند یک کوله داده و بازی‌های فکری موجود در کوله‌ها را به آن‌ها آموزش می‌دهند، سپس خانواده‌ها یک ساعت فرصت دارند تا بازی کنند. بعد از زمان یک ساعت، کوله پشتی‌های محتوی بازی‌ها به خانواده دیگری داده می‌شود و این برنامه ادامه پیدا می‌کند.

گلشیرازی تصریح کرد: «زنگ تفریح» نیز عنوان یکی دیگر از بازی‌های درحال اجرا در تابستان امسال است که از سوی اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان درحال برگزاری بوده و هر هفته جمعه‌ها از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در باغ فدک با انواع بازی‌های فکری و بازی‌های جنبشی حرکتی میزبان شهروندا ن است.

او افزود: در برنامه"زنگ تفریح" گروه بازی اداره تفریح در باغ فدک حضور دارند و ایستگاه به ایستگاه چیدمان شده و بازی‌ها با هدایت آن‌ها برگزار می‌شود، به این ترتیب که بازی‌های جنبشی حرکتی هم آموزش و هم حالت مسابقه دارد و بازی‌های فکری نیز به صورت گروه‌گروه به خانواده‌هایی که در باغ فدک حضور دارند ارایه شده و ضمن آموزش، ساعتی را با بازی‌های فکری سپری خواهند کرد. جشن زنگ تفریح نیز در کنار این برنامه از سوی شهرداری منطقه هفت در محل باغ فدک بعد از ساعت ۲۱ میزبان شهروندان خواهد بود.

انتهای پیام/ی
 


باغ فدک میزبان "زنگ تفریح"

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر