کد خبر: ۷۰۱۰۰۹۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸

کلاس‌های مربیگری در ۴ استان کشور برگزار می‌شود که افراد حاضر در این کلاس‌ها به دریافت پول از آن‌ها اعتراض دارند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تعدادی از هیئت‌های فوتبال استانی در ابلاغیه‌ای به مربیان استان خود اعلام کردند که برای آن که مدرک مربیگری A و B آسیایی آن‌ها تمدید شود، باید در کلاس‌های دانش افزایی شرکت کنند تا مدارک مربیگری آن‌ها تمدید شود و بتوانند باز هم در این عرصه فعالیت داشته باشند. همچنین برای شرکت در این کلاس‌ها نیز باید مبلغ ۴۰۰ هزار تومان نیز پرداخت کنند. در این ابلاغیه به مربیان استان فارس اخطار داده شده که در صورتی که مربیان در این کلاس‌ها شرکت نکنند مدارک و مجوز مربیگری شان ابطال می‌شود.

نکته جالب در ابلاغیه هیئت استان فارس این است که به مربیان هشدار داده شده که اگر از این موضوع تبلیغات سوء شود، با آن‌ها به صورت قانونی برخورد خواهند کرد.

حالا برخی از افرادی که به برگزاری این کلاس‌ها و دریافت مبالغ از مربیان اعتراض داشتند و طوماری را نیز امضا کرده بودند، امروز در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران این اعتراض‌ها را تکذیب کردند.

همین موضوع در هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویر احمد نیز اتفاق افتاده است و برخی از مربیان که به این کلاس‌ها دعوت شدند به این موضوع اعتراض دارند.

یکی از مربیان استان کهگیلویه و بویر احمد که به این کلاس‌ها دعوت شده است، درگفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: به مبالغی که قرار است از ما دریافت کنند اعتراض داشتیم. کارت مربیگری ما از AFC آمده و بحث تمدید آن ارتباطی با فدراسیون فوتبال ندارد. به ما ابلاغ شده است که فردا (سه شنبه) در این کلاس‌ها باید حاضر شویم.

اخاذی مدرن از مربیان به نام کلاس‌های آموزشی

او درباره اینکه چرا مربیان استان فارس اعتراض خود را پس گرفتند، خاطر نشان کرد: طبق شنیده‌های من، افراد و ارگان‌های دیگری در استان فارس هزینه حضور مربیان این استان را در کلاس‌ها پرداخت کردند و آن‌ها هم اعتراض شان را پس گرفتند.

او ادامه داد: فدراسیون فوتبال برای درآمدزایی خودش این کلاس‌ها را گذاشته و انگار پول مربی خارجی شان را می‌خواهند از جیب ما دریافت کند. این مبلغ برای ما حکم پول زور دارد. بسیاری از مربیانی که در استان کهگیلویه و بویر احمد حضوردارند و به این کلاس‌ها دعوت شدند، بدون تیم هستند و نمی‌دانم که علت برگزاری این کلاس‌ها چیست.

لازم به ذکر است که این کلاس‌ها طی روزهای آینده قرار است که در استان‌های چهارمحال و بختیاری و بوشهر نیز برگزار شود.


بیشتر بخوانید:   

امکانات محدود در کلاس ۶ میلیون تومانی

فکری: اتحادیه فوتبال برای دفاع از حقوق فوتبالیست‌ها باید تشکیل شود/ کمپ‌های ما امکانات کافی ندارند

ماجدی: بهترین شرایط را برای بازیکنان و مربیان فوتبال پایه فراهم می‌کنیم


انتهای پیام/

اعتراض مربیان استان کهگیلویه و بویر احمد به برگزاری کلاس های دانش افزایی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر