کد خبر: ۷۰۱۱۲۰۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

مدیران اجرایی مرحله‌ی منطقه‌ای بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در احکامی جداگانه از سوی رئیس این رویداد فرهنگی منصوب شدند.

مدیران اجرایی مرحله‌ منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی منصوب شدندبه گزارش حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مدیران اجرایی مرحله‌ منطقه‌ای بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در احکامی جداگانه از سوی رئیس این رویداد فرهنگی منصوب شدند.

محمدرضا زمردیان در این احکام به توان و شایستگی این پنج مدیرکل کانون اشاره و اظهار امیدواری کرده است که با استعانت از خداوند منان، توجه به شرح وظایف مقرر در شیوه‌نامه، تعامل با دبیرخانه‌ مرکزی جشنواره و بهره‌مندی از توانمندی‌ها، بسترها و ظرفیت‌های درون و برون سازمانی موجود در پنج استان‌ منتخب، مرحله منطقه‌ای جشنواره را هرچه شکوه‌مندتر برگزار کنند.

بر اساس این خبر رئیس بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، جواد زاهدی مدیرکل کانون استان آذربایجان غربی را به عنوان مدیر اجرایی منطقه‌ یک و محمدجواد محمدی مدیرکل کانون کانون استان لرستان را به سمت مدیر اجرایی منطقه‌ دو در تقسیم‌بندی‌های کانون منصوب کرد.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌چنین زهرا افتخاری مدیرکل کانون استان فارس، ابراهیم زره‌ساز مدیرکل کانون استان خراسان رضوی و مجبوبه رجب‌نسب‌آقامحلی مدیرکل کانون استان گلستان را نیز به ترتیب به عنوان مدیران اجرایی مناطق سه، چهار و پنج انتخاب کرده است.

فراخوان بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ۲۱ تیر منتشر شده است و مرحله پایانی آن پس از برپایی جشنواره‌های استانی و منطقه‌ای، آذر ۱۳۹۸ هم‌زمان با شب یلدا در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر