پاک سرشت خبر داد؛

مهارت آموزی ۱۲۷ هزار سرباز توسط سازمان فنی و حرفه‌ای

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ۱۲۷ هزار سرباز خبر داد.

مهارت آموزی ۱۲۷ هزار سرباز توسط سازمان فنی و حرفه‌ایبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سلیمان پاک سرشت رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در آیین تجلیل از مهارت آموزان برتر نیرو‌های مسلح اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۷ هزار سرباز در جمع مهارت آموزان سازمان فنی و حرفه‌ای قرار دارند.

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بیان کرد: طبق گفته‌های مسئولان عالی کشور در حوزه رونق تولید و ثروث، هر فعالیتی که انجام شود به اندازه حفظ اقتدار نظام است و ما نشان دادیم که اقتدار اقتصادی در شرایط فعلی کشور به اندازه اقتدار نظام مهم است و در این مسیر گام‌های اساسی برداشته شده است.

پاک سرشت با بیان اینکه امروز قرارگاه مهارت آموزی بسیار فعال است، گفت: امیدواریم با مهارت آموزی سربازان، مفهوم سربازی در آینده ارتقا یابد.

او با بیان اینکه در مهارت آموزی سربازان دو هدف را دنبال می‌کنیم، افزود: ارتقای بهره‌وری کارکنان نیرو‌های مسلح در مسیر اجرای مأموریت‌های خود و افزایش اشتغال پذیری سربازان از اهداف ما در قرارگاه مهارت آموزی سربازان است.

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: سربازان در دوران سربازی برای آموزش مهارت‌های مورد نیاز و توانمندی برای اشتغال، 2 سال فرصت دارند تا مهارت‌های لازم را بیاموزند و این یک فرصت طلایی است.

پاک سرشت با بیان اینکه کار مهارت آموزی سربازان در سال‌های قبل انجام می‌شد، اما از سال ۹۶ کار مهارت آموزی سربازان در قرارگاه مهارت آموزی به طور جدی آغاز شد، گفت: طی این سال‌ها رشد ۵ برابری را در حوزه مهارت آموزی سربازان داشتیم و به زودی آثار این طرح را در سطح جامعه خواهیم دید و کشور ما از لحاظ اقتصادی و مهارتی به توانمندی بیشتری خواهد رسید.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: نظام وظیفه ، سربازی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر