کد خبر: ۷۰۱۶۴۳۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
مسئول امور ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری در قم:

حجت الاسلام محمدیان گفت:اگر روحیه انقلابی‌گری در میان طلاب تقویت نشود شاهد تحول نخواهیم بود.

ضرورت تقویت روحیه انقلابی گری طلاب/حوزه علمیه خواهران در راستای گام دوم انقلاب گام‌های موثری بر می داردبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدیان،مسئول امور ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری روز شنبه،پنجم مرداد ماه در جلسه نشست با مدیر حوزه علمیه خواهران که در مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران برگزار شد، با اشاره به اهمیت توجه به فارغ‌التحصیلان حوزه‌های علمیه خوهران گفت: فارغ‌التحصیلان حوزه‌های علمیه خواهران باید در دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها حضور پیدا کرده و به فعالیت بپردازند.

وی با اشاره به اهمیت توجه و حمایت از حوره‌های علمیه خواهران ادامه داد: باید برنامه ریزی کنیم که در هر کدام از رشته‌های موجود در حوزه علمیه خواهران افرادی را تربیت کنیم که در دانشگاه‌ها پاسخگوی نیاز دانشجو‌ها داشته باشند.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری با تأکید بر اهمیت توجه به هویت طلاب تصریح کرد: در میان طلاب باید روحیه انقلابی‌گری وجود داشته باشد و تقویت شود و بدون تردید اگر این روحیه در افراد وجود نداشته باشد، شاهد تحول نخواهیم بود.

وی مطرح کرد: اینکه ۴۰۰ گروه جهادی و ۱۰۰ سمن در این مجموعه حوزه خواهران تشکیل شده بسیار چشمگیر بوده و نیازمند این است که در جامعه معرفی شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور نیز در ادامه با اشاره به اهمیت مدرسه‌محوری اظهار داشت: اگر مدرسه محوری رخ بدهد، بزرگترین حرکت در کاهش آفت‌ها آغاز می‌شود و ما در این زمینه وظایف مشخصی بر عهده داریم.

وی یادآور شد: مدرسه محوری به دنبال رفع مشکلات و آفت‌ها است که در همایش سال گذشته با عنوان مدرسه محوری و رفع کاستی‌ها موانع موجود در ۳۳ مورد احصا شد.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران تاکید کرد: حوزه خواهران در صدد است در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و بیانیه گام دوم انقلاب قدم‌های موثری بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور بیان کرد: تامین اهداف سطح دو حوزه با بازخوانی‌های صورت گرفته در کنار مدرسه محوری از برنامه‌هایی است که ما را به سمت حوزه انقلابی رهنمون می‌کند.

انتهای پیام/ش

 نشست مسئول امور ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری با مدیر حوزه علمیه خواهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر