کد خبر: ۷۰۲۱۳۰۵
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
کد خبر : ۷۰۲۱۳۰۵
گروه : سمنان » سمنان
استاندار سمنان تأکید کرد؛

آشناگر گفت: نیاز است همه برای رونق تولید و رفع مشکلات واحد‌های تولیدی بیش از پیش تلاش کنند.

علیرضا آشناگر استاندار سمنان در حاشیه بازدید از دو واحد تولیدی در سمنان در جلسه رفع موانع تولید استان سمنان در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، در بازدید از یک واحد خودروسازی سنگین و واحد تولید پنل‌های گچی  با بیان اینکه واحد خودروسازی وضعیت خوبی داشته و باید برای رونق دوباره آن تلاش شود،گفت: مشکلات نقدینگی و ارزی و مالیاتی اصلی‌ترین مشکلات این واحد بوده که با تلاش مسئولین و حضور د جلسات رفع موانع تولید باید این مشکلات رفع شود.

او افزود: واحد تولید پنل‌های گچی مجموعه‌ای مدرن بوده برای تولید سقف‌های کاذب و پنل‌های گچی که باعث بالا رفتن سرعت در ساخت دیوار‌ها و سقف منازل می‌شود.

استاندار سمنان تصریح کرد: تضمین شده تا یک ماه آینده این واحد افتتاح شود و ۵۰ نفر نیز در آن مشغول به کار می‌شوند.

استاندار سمنان در این جلسه با بیان اینکه هر دستگاهی که در این جلسات حضور پیدا نکند در غیاب آن برای دستگاه تصمیم گیری می‌شود و تبعات آن بر دوش خود دستگاه و مدیر مربوطه است گفت: نیاز است همه برای رونق تولید و رفع مشکلات واحد‌های تولیدی بیش از پیش تلاش کنند.

او با اشاره به پرداخت شدن ۸۴ درصد از تسهیلات تعهد شده بانک‌های استان به واحد‌های تولیدی افزود: باید تسهلات بند الف تبصره ۱۸ نیز هرچه سریعتر تعیین تکلیف و این تسهلات به واحد‌های تولیدی پرداخت شود.

اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این جلسه در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان،گفت: ۱۴۰۰ واحد تولیدی تا کنون برای دریافت تسهیلات راهی بانک‌ها شده اند که به ۸۴۸ واحد تسهیلاتی بالغ بر ۹۲۶ میلیارد تومان پرداخت شده است.

او افزود: تاکنون ۸۴ درصد از ۱۱۰۰ میلیارد تعهد بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات به واحد‌های تولیدی پرداخت شده و ۱۹۹ پرونده در بانک‌های باقی مانده است.

اسودی تصریح کرد: در این جلسه نیز مشکلات ۱۷ واحد تولیدی بررسی شده است که این مشکلات بیشتر مالیاتی، بانکی، مشکل گاز و بیمه‌ای بوده است.

او افزود: ۱۳ پرونده واحد تولیدی نیز در این جلسه بررسی و برای دریافت تسهیلات بانکی به بانک‌های عامل معرفی شده است.

انتهای پیام / م

۱۴۰۰ واحد تولیدی تا کنون برای دریافت تسهیلات راهی بانک‌ها شده اند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر