کد خبر: ۷۰۲۴۳۸۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
کد خبر : ۷۰۲۴۳۸۵

شهردار اصفهان گفت:خوشبختانه در چند ماه اخیر شهرداری اصفهان مجموعه باغ نور را تعمیر و تجهیز کرده تا عصر امروز در یک آیین بازگشایی با شرایط مطلوب‌تر و امکانات بیشتر در اختیار شهروندان قرار گیرد.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان امروز در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» اظهارکرد: باغ نور یکی از مجموعه‌های فرهنگی شهر بود که نیاز به تعمیرات اساسی و تجهیزات جدید داشت تا بهتر مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

او افزود: خوشبختانه در چند ماه اخیر شهرداری اصفهان این مجموعه را تعمیر و تجهیز کرده تا عصر امروز (شنبه) در یک آیین بازگشایی با شرایط مطلوب‌تر و امکانات بیشتر در اختیار شهروندان قرار گیرد.

شهردار اصفهان با اشاره به روز خبرنگار به صاحبان قلم، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، عکاسان، مدیران مسئول و سردبیران رسانه‌ها این روز را تبریک گفت و اظهارکرد: خبرنگاران از جمله افرادی هستند که باید گرامی داشته باشند امیدواریم بتوانند به مسئولیت سنگین اجتماعی خود عمل کنند و همواره قلم‌ها و قدم‌های آن‌ها در راه بیان حق و روشنگری مردم استوار باشد.

او با اشاره به وجود پشه‌ها در پارک‌های اطراف زاینده رود، گفت: با توجه به جاری بودن آب در رودخانه زاینده‌رود، مردم شب‌های تابستان بیشتر برای شب نشینی اوقات خود را در این محل‌ها سپری می‌کنند و به طور طبیعی وقتی آب جاری و هوا گرم باشد، پشه نیز وجود دارد که باید برای آن چاره‌اندیشی کرد.

نوروزی ادامه داد: در چند روز گذشته به طور سرزده در بهضی از پارک‌های شهر حضور یافته و با مردم صحبت کردیم، اکثر آن‌ها از تردد موتورسواران در پارک‌های شهر گلایه‌مند بودند، البته حق با شهروندان است، زیرا مردم برای داشتن آرامش که حق طبیعی آن‌ها است، به پارک‌ها مراجعه می‌کنند.

او با تاکید بر اینکه موتوسواران باید از ورود به پارک‌ها خودداری کنند، تصریح کرد: سه هفته قبل معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان ماموریت پیدا کرد تا با اجرای طرح ترافیکی مناسب از ورود موتورسواران به پارک‌های شهر جلوگیری کند که در این راستا اقداماتی انجام شده است.

نوروزی خاطرنشان کرد: شهرداری اصفهان با نصب بنر‌های تبلیغاتی برای فرهنگسازی اقدام کرده که امیدواریم با همکاری تمام شهروندان بتوانیم هوای یکدیگر را داشته باشیم تا نیاز به راهبندان و اجرای طرح‌های ترافیکی نباشد.

شهردار اصفهان از موتورسواران درخواست کرد: موتور‌های خود را در پارکینگ‌هایی که خدمات شهری شهرداری تعبیه کرده یا فضا‌های بیرون از پارک قرار دهند تا تضمین کننده آرامش و ایجاد کننده حسّ خوب برای شهروندان باشند؛ زیرا در این صورت است که شهروندان و گردشگرانی که شهر اصفهان را برای سفر خود انتخاب کرده‌اند، می‌توانند لحظات خوبی را در پارک‌های حاشیه زاینده رود سپری کنند.

او تاکید کرد: مردم نمی‌توانند وجود موتورسواران در پارک‌ها را بپذیرند، از این رو باید فرهنگ سازی لازم انجام شود تا دیگر شاهد تردد موتورسیکلت‌ها در پارک‌های شهر نباشیم.

انتهای پیام/م

 

حضورشهردار اصفهان در برنامه رادیویی سلام اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر