کد خبر: ۷۰۲۵۹۵۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
بسته حوادث امروز ۱۳ مردادماه؛

مهم‌ترین حوادث امروز، یکشنبه ۱۳ مرداد ماه ۹۸ در استان خوزستان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مهم‌ترین حوادث در نقاط مختلف استان خوزستان در روز یکشنبه ۱۳ مردادماه ۹۸ را در این بسته خبری مشاهده نمایید.

فروشندگان و توزیع کنندگان موادمخدر در دام قانون

سرهنگ نجم الدین سهرابی سرپرست فرماندهی انتظامی رامهرمز گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی طرح پاکسازی نقاط آلوده از لوث وجود فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامهرمز، طی ۳ روز گذشته به مرحله اجرا در آمد.

او بیان کرد: ماموران پلیس در راستای اجرای این طرح ۱۲ متهم تحت تعقیب و ۱۰ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر را دستگیر، بیش از یک کیلوگرم انواع مخدر و ۸ قبضه سلاح غیرمجاز کشف کردند.

سرهنگ سهرابی اظهار داشت: متهمان دستگیر شده ضمن تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

محور‌های خوزستان پایان راه محموله‌های کالای قاچاق

سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: به منظور اجرای طرح مبارزه قاطع با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر و کنترل دقیق محور‌های مواصلاتی، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران پلیس موادمخدر شهرستان‌های اندیمشک و بهبهان با اقدامات فنی از انتقال ۲ محموله مطلع شدند.

او تصریح کرد: در این زمینه ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان با اقدامات تخصصی مسیر تردد خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد و خودروی تیبا که به عنوان اسکورت محموله است را شناسایی و در عملیاتی مشترک با پلیس موادمخدر شهرستان‌های اندیمشک و شوش آن‌ها را توقیف کردند.

سردار عباس زاده اذعان داشت: در بازرسی از خودروی پژو ۴۰۵ مقدار ۵۸ کیلو و ۶۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و در این رابطه ۴ قاچاقچی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان در ادامه گفت: در عملیاتی دیگر ماموران پاسگاه انتظامی بخش زیدون شهرستان بهبهان با اقدامات تخصصی و ایجاد تور ایست و بازرسی موقت در محور "قلعه کعبی" یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ حامل موادمخدر را شناسایی و پس از تعقیب و گریز و قانون به کارگیری سلاح متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۴۸ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در مجموع این طرح عملیات ۱۰۷ کیلو و ۱۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد، اظهار داشت: در این رابطه ۳ دستگاه خودرو توقیف و ۵ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

سارقان حرفه‌ای خودرو در بند قانون

سرهنگ بهروز حسنوند فرمانده انتظامی شوشتربا اشاره به وقوع چند فقره سرقت خودرو در برخی مناطق سطح شهرستان گفت: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شوشتر قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری ۱۲ با اقدامات تخصصی و بهره گیری از شیوه و شگرد‌های پلیسی ۲ سارق حرفه‌ای خودرو را در خصوص سرقت‌های به وقوع پیوسته شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ حسنوند بیان داشت: متهمان در بازجویی فنی پلیس به بزه انتسابی اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه خودرو پژو پارس سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

۱۲ نفر از مجرمان سابقه دار در رامشیر دستگیر شدند

سرهنگ هدایت شهبازی فرماندهی انتظامی رامشیر گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم، مأموران انتظامی این شهرستان رامشیر به همراه سایر پلیس‌های تخصصی و یگان‌های انتظامی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز را در سطح شهرستان اجرا کردند.

او افزود: به منظور اجرای این طرح طی هماهنگی به عمل آمده با مرجع قضائی، ۱۲ نفر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۷۰ گرم انواع موادمخدر، یک دستگاه خودرو مسروقه و قطعات خودرو، ۲ مورد تیراندازی کشف شد.

سرهنگ شهبازی اظهار کرد: در این زمینه تعداد ۵ دستگاه خودرو و ۶ موتور سیکلت فاقد مدارک توقیف و تحویل پارکینگ شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان رامشیر با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد، و از شهروندان خواست: در صورت اطلاع ازهرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.


انتهای پیام/تکمیل می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر