کد خبر: ۷۰۲۷۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف ۳ هزار و ۴۳۰ تن برنج و حبوبات فاقد مجوز به ارزش ۳۳۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک متهم خبر داد.

کشف ۳۴۰۰ تن برنج و حبوبات احتکاری در مشهدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدکاظم تقوی گفت: بدنبال اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه با قاچاق کالا، کارآگاهان پلیس آگاهی استان پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی سودجو و دپو مقادیر قابل توجهی برنج و حبوبات فاقد مجوز در یکی از مناطق شهر مشهد، رسیدگی به موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: تیم‌های تخصصی پلیس با اشراف اطلاعاتی، انبار دپو برنج و حبوبات احتکاری را شناسایی کرده و جهت بررسی صحت و سقم موضوع، با هماهنگی قضایی و حضور نماینده اداره صنعت و معدن به مکان موردنظر اعزام شدند.

تقوی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این مکان ۳ هزار و ۴۳۰ تن برنج و حبوبات فاقد مجوز کشف و در این رابطه یک متهم را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی یادآور شد: کارشناسان ارزش محموله موردنظر را به ۳۳۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

توقیف تریلر حامل بیش از ۲۲ تن رب فله قاچاق در مه‌ولات

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران انتظامی شهرستان مه‌ولات حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور بجستان به مه‌ولات به یک دستگاه تریلر حامل رب فله مشکوک و این خودرو را به‌منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

سرهنگ ابراهیم قربان‌زاده بیان کرد: ماموران پس از هدایت خودرو به مقر انتظامی و در بازرسی از این تریلر مقدار ۲۲ تن و ۷۷۰ کیلوگرم رب فله فاقد مجوز بهداشتی را کشف کردند.

او افزود: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان ۲ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال برآورد شده است، در این زمینه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

احتکار ۳۴۰۰ تن برنج و حبوبات در مشهد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر