کد خبر: ۷۰۲۸۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

مدیرکل بهزیستی کرمانشاه به اجرای طرح «شکرانه سلامت» توسط این سازمان در راستای جذب کمک‌های نقدی برای مددجویان زیرپوشش اشاره کرد

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی کرمانشاه به اجرای طرح «شکرانه سلامت» توسط این سازمان در راستای جذب کمک‌های نقدی برای مددجویان زیرپوشش اشاره کرد و گفت : کارمندان دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در صورت تمایل بخشی از درآمد خود را به مددجویان بهزیستی اهدا کنند.

او گفت : کارمندان داوطلب می‌توانند چهار رقم آخر حقوق ماهیانه خود را به بهزیستی اهدا کنند تا این مبلغ از حساب آن‌ها کسر و برای تامین مسکن، جهیزیه، تحصیل و اشتغال مددجویان بهزیستی هزینه شود.

او افزود: بهزیستی استان کرمانشاه هم اکنون جمعیتی بالغ بر ۱۴۹ هزار و ۴۵۰ نفر را زیرپوشش خود دارد.

او با بیان اینکه وضعیت اقتصادی به گونه‌ای است که روز به روز بر آمار جمعیت زیرپوشش بهزیستی استان اضافه می‌شود، افزود: آسیب پذیری گروه‌های هدف، کمبود نیروی انسانی متخصص و هزینه‌های چشمگیر درمانی جامعه هدف از جمله مشکلات سازمان بهزیستی است که برای برطرف کردن آن‌ها نیازمند یاری خیرین نیک اندیش و همکاری دیگر دستگاه‌ها هستیم.

معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان کرمانشاه ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته بهزیستی در جامعه و برای مددجویان زیرپوشش، گفت: از هیچ کمکی به بهزیستی دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم در حوزه کاری خود، کمک یار خوبی برای بهزیستی باشیم.

امیرحمزه حیدریان افزود: جای خوشحالی است که سازمانی مانند بهزیستی توانسته خدمت رسان به قشر آسیب دیده جامعه باشد و تنوع خدمات این سازمان که با روح، روان و جسم افراد سروکار دارد نیازمند داشتن نیرو‌هایی با سعه صدر بالاست که خوشبختانه این اداره کل از آن برخوردار است.

 

 

انتهای پیام/د

کارمندان دستگاه‌های اجرایی بخشی از درآمد خود را به مددجویان بهزیستی اهدا کنند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر