کد خبر: ۷۰۳۰۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
کد خبر : ۷۰۳۰۴۸۴

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهرستان سرپل ذهاب دارای استعدادها و قابلیت های مناسبی برای ایجاد اشتغال در بخش کشاورزی است که باید از آن نهایت استفاده را کرد.

اصل و گوهر اشتغال همت جوانان استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سردارمحمدرضا نقدی روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح سه واحد مسکونی که در جریان زلزله آبان سال ۹۶ در روستای روستای گنجوره سرپل ذهاب تخریب شده بود گفت: روند بازسازی به صورت مناسب در مناطق زلزله زده در دست اقدام است که امید است این روند با قوت بیشتری ادامه پیدا کند.

او اظهار داشت: واحدهای مسکونی مناسب و مستحکمی برای زلزله زدگان ساخته شده و از زلزله به عنوان یک فرصت برای نوسازی منازل مسکونی قدیمی استفاده شده است.

معاون هماهنگ کننده کل سپاه با اشاره به نقش بسیجیان در بازسازی مناطق زلزله زده سرپل ذهاب گفت: قرارگاه بسیج سازندگی سپاه پاسداران نیز نقش مهمی دربازسازی مناطق زلزله زده داشته و از روزهای اول بعد از زلزله تاکنون در کنار مردم بوده است.

سردار نقدی اظهار داشت: خانه بهداشت یکی از نیازهای مهم مناطق روستایی است که باید ساخته شده و پزشک در آن برای خدمت به مردم استقرار یابد.

او گفت: اصل و گوهر اشتغال همت جوانان است لذا طرح های اشتغالزای روستایی با توجه به برخورداری سرپل ذهاب از این مهم به خصوص در بخش های پرورش زنبور عسل و قارچ باید با همت واراده قوی جوانان راه اندازی شده و تا لحظه به ثمر رسیدن باقوت دنبال شود.

سه باب واحد مسکونی احداثی و یک مخزن ۱۰ هزار لیتری آب آشامیدنی روستایی امروز با حضور سردار نقدی در روستای گنجوره از توابع بخش قلعه شاهین شهرستان سرپل ذهاب افتتاح شد.

 انتهای  پیام/ز


سه باب واحد مسکونی احداثی و یک مخزن ۱۰ هزار لیتری آب آشامیدنی روستایی افتتاح شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر