کد خبر: ۷۰۳۰۷۷۵
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷

گوینده خبر صدا وسیمای همدان گوینده برتر کشوری مراکز سازمان صدا وسیمای شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،امشب به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران و نیروهای واحد خبر و افراد برگزیده جشنواره های ملی سازمان صدا وسیما در استان همدان تقدیر شد.

در این آیین مدیر کل صدا وسیمای مرکز همدان گفت:خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.

دهقان نیری راه رسیدن به حقیقت را نزدیکی به مردم و جلب اعتماد در جامعه دانست و افزود:رسانه ملی با توجه به فراگیری خود وظیفه سنگینی در برابر اعتماد مردم دارد .

نماینده ولی فقیه در استان همدان هم گفت:خبرنگاران باید تعهد به حقیقت داشته باشندو در بیان حقایق از جبهه بازی و سیلست بازی دوری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین  شعبانی موثق بصیرت و شجاعت را لازمه مستقل بودن خبرنگاران دانست و افزود: شما با حضور در بین مردم امین آنها برای انتقال نیازها و رابط آنها با مسئولان هستید.

نماینئه مردم همدان و فامنین هم از ساخت منطقه ویژه اقتصادی غرب کشور در همدان خبر داد وگفت: این منطقه اقتصادی با هدف عرضه محصولات و کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت ارزان تر و تنوع بیشتر از کل منطقه غرب کشور راه اندازی می شود.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه در این منطقه هزار واحداقتصادی مستقر می شوند افزود:با سرمایه گذاری 6 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری تا سال اینده به بهره برداری می رسد.

در این منطقه اقتصادی  قرار است سرمایه گذاران محصولات خود را در فروشگاه های بزرگ و درقالب شهرک اقتصادی عرضه کنند و در کنار ان انبار پشتیبانی داشته باشند تا همواره اجناس برای توزیع و فروش اماده باشد.

همچنین این منطقه اقتصادی قرار است از میزان سفر های صاحبان اصناف مختلف به تهران  بکاهد و تمام تولیدات و کالاهای وارداتی از 8 استان غرب کشور بدون واسطه و با قیمت کمتر، به دست مردم برساند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان هم در این مراسم خبرنگاران را سربازان پاکدامن با کمترین پاداش معنوی کار دانست و گفت: رسانه های استان همدان ظرفیت های بالایی در زمینه آگاه سازی جامعه و خبرنگاری دارد.

آزاد بخت افزود: صدا سیمای مرکز همدان هم یکی از برترین رسانه در پوشش اخبار و ارتباط تنگاتنگ با مردم است.

در این آیین بزرگداشت خبرنگاران از  حدیث قاسمی که دوره گویندگی را در باشگاه خبرنگاران همدان گذرانده و هم اکنون گوینده خبر همدان است، به عنوان گوینده برتر امسال مراکز صدا وسیما در کشور تجلیل شد.

انتهای پیام/ا

همدان منطقه ویزه اقتصادی غرب کشور می شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر