کد خبر: ۷۰۳۲۰۳۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
کد خبر : ۷۰۳۲۰۳۳
گروه : قم » قم
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم عنوان کرد؛

عزتی گفت: با توجه به موقعیت شهر قم و تغییر خطوط حمل و نقل عمومی و محدودیت‌های اعمال شده نیازمند راه‌اندازی تاکسی‌های VIP در شهر قم هستیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مرتضی عزتی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با تشریح موقعیت شهر قم و ورود سالانه بیش از ۲۰ میلیون نفر توریست مذهبی به شهر گفت: با توجه به حجم بالای ورود مسافر و زائر به شهر قم، نیازمند ارائه سرویس‌های حمل و نقل عمومی به‌روز به زائران و شهروندان هستیم.

وی از راه‌اندازی فاز نخست خطوط ویژه وتاکسی‌های VIP در سه‌راه بازار خبر داد و افزود: با توجه به موقعیت سه‌راه بازار و تغییر خطوط حمل و نقل عمومی و محدودیت‌های اعمال شده نیازمند راه‌اندازی خطوط ویژه تاکسی در این منطقه هستیم.

وی ارائه آموزش‌های ویژه برای رانندگان خطوط VIP را یکی از برنامه‌های سازمان تاکسیرانی دانست و یادآورشد: آموزش زبان‌های انگلیسی و عربی در سطح محاوره، ارائه آموزش‌های شهروندی برای برخورد مناسب با مسافران بخشی از برنامه‌های سازمان تاکسیرانی برای رانندگان این خطوط است.

عزتی تأکید کرد: راه‌اندازی رشته تاکسیرانی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم نیز در جهت آموزش رانندگان و با هدف ارتقاء خدمات تاکسیرانی در شهر قم تعریف شده که از مهرماه سال جاری دانشجو می‌پذیرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم تصریح کرد: تاکسی‌های دربستی و VIP با استاندارد‌های بین‌المللی بوده و در مرحله ثبت‌نام و انجام مطالعات تکمیلی آن هستیم.

وی با گلایه از عدم همکاری ارگان‌های مرتبط گفت: ارائه خدمات استاندارد و به‌روز حمل و نقل عمومی به‌ویژه در حوزه تاکسیرانی نیازمند همکاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان قم است که متأسفانه با وجود پیگیری‌های انجام شده هنوز بازخورد مثبتی دریافت نکرده‌ایم.

انتهای پیام/ح

تاکسی‌های VIP در قم راه‌اندازی می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر