کد خبر: ۷۰۳۲۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

معاون امور حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان از اصلاح ساختار این وزارتخانه و برنامه‌های جدیدی برای استخدام ورزشکاران مدال آور خبر داد.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند  ، تقی زاده، معاون امور حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت:لایحه این اصلاحات پس از رای اعتماد مجلس به وزیر، آماده شده که امیدواریم با تصویب آن در مجلس شورای اسلامی در اسرع وقت، جامعه ورزش از این اصلاحات بهره‌مند شوند.


او توجه بیشتر به ورزشکاران المپیکی، پارالمپیکی، پارآسیایی و استخدام آنان و همچنین سرباز قهرمان را از جمله این اصلاحات دانست و افزود: اختصاص بیشتر سالن‌های ورزشی به ورزشکاران و عدم واگذاری این اماکن به بخش‌های خصوصی، مگر در جا‌هایی که نمی‌توان آنرا اداره کرد، از دیگر برنامه‌های این وزارتخانه است.


معاون امور حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان همچنین از تعیین آقای سلطانی فر وزیر این وزارتخانه، بعنوان رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان جنوبی از سوی معاون اول رئیس جمهور خبر داد و گفت: با این انتخاب، شاهد تحول شگرف در این استان خواهیم بود.


تقی زاده، خراسان جنوبی را استانی قهرمان پرور خواند و افزود: این استان همچنین در ورزش باستانی در کشور جایگاه ویژه‌ای دارد.
افضلی رئیس مجمع نمایندگان استان هم با انتقاد از بی ثباتی مدیریت در ورزش و جوانان خراسان جنوبی، خواستار توجه بیشتر مسئولان به ورزش این استان شد.


خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هم اعتماد به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جوانان را یکی از راه‌های رسیدن به توسعه دانست.


در این مراسم حسن عزیزی به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی معرفی و از خدمات مهران سرپرست مدیر کل سابق قدردانی شد.
انتهای پیام/ب


تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر