کد خبر: ۷۰۳۴۹۴۳
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
کد خبر : ۷۰۳۴۹۴۳

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت:هم زمان با سراسر کشور، سی‌و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان در منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود.

همایون قنواتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در گفت وگو با خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،گفت: در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان که به مدت ۵ روز از تاریخ ۳۱ مرداد ماه لغایت ۴ شهریورماه جاری برگزار خواهد شد، ده فیلم ایرانی و خارجی حوزه کودک و نوجوان در منطقه آزاد اروند به اکران عموم درخواهد آمد.

او شعار امسال جشنواره را «رویای کودکان سیل‌زده را بسازیم» عنوان کرد و افزود: تلاش شده تا در زمان برگزاری این جشنواره برنامه‌های جنبی شاد و مفرحی در کنار اکران فیلم‌ها برای کودکان و نوجوانان اجرا گردد.

دبیر جشنواره کودکان و نوجوانان منطقه آزاد اروند ادامه داد: ایجاد ایستگاه‌های نقاشی همراه با مسابقات مختلف، برقراری غرفه مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان، بازی‌های فکری، اجرای نمایش‌های عروسکی و برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع ازجمله اقدامات جنبی است که برای جشنواره کودک و نوجوان منطقه آزاد اروند پیش بینی شده است.

قنواتی، استقبال هنرمندان ایران و سایر کشور‌ها و تعداد آثار شرکت‌کننده در بخش‌های مختلف جشنواره را مثبت ارزیابی کرد و افزود: از میان فیلم‌های راه یافته به جشنواره مجموعا ده فیلم داستانی و انیمیشن از سینمای ایران و جهان برای اکران در منطقه در نظر گرفته شده که عبارتند از؛ داستان‌های باغ جادویی از کشور فرانسه، غرغرو وارد می‌شود از کشور مکزیک، جزیره گنج، جوانمردان، اینجا خانه من است، بنیامین، قطار آن شب، ۲۳ نفر، منطقه پرواز ممنوع و ترنادو نیز از کشور ایران.

قابل ذکر است که اکران فیلم‌های سی‌و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان منطقه آزاد اروند در سینما مهر آبادان هر شب در دو سانس رأس ساعت ۱۹ و ۲۱ از تاریخ ۳۱ مرداد لغایت ۴ شهریور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ د

جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر