کد خبر: ۷۰۳۵۴۷۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
کد خبر : ۷۰۳۵۴۷۲

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل از فعالیت ۵ واحد لبنی با تولید روزانه ۳ هزار تن لبنیات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: ۵ واحد لبنی این شهرستان روزانه ۳ هزار تن انواع پنیر، ماست، بستنی، دوغ، خامه، دسر، انواع نوشیدنی تولید می‌کنند.

او افزود: محصولات تولید شده در شهرستان آمل روانه بازار داخلی و به کشور‌های حوزه خلیج فارس، آسیای میانه، اروپا، و امریکا صادر می‌شوند که زمینه اشتغال بیش از ۱۸ هزار نفر را فراهم نموده است.

اسلامی گفت: با توجه به اهمیت حضور محصولات لبنی در سبد تغذیه خانوار، و کمتر بودن میانگین مصرف لبنیات در ایران نسبت به استاندارد جهانی و جمعیت جوان کشور، نیاز بالایی به مصرف لبنیات سالم فارغ از برند تجاری در کشور وجود دارد که طبیعتا باید آینده رو به رشدی برای آن متصور شد.

او افزود: سلامت، نوآوری، تنوع، کیفیت و رعایت حقوق مصرف کنندگان همیشه ارکان سیاست‌های کسب و کار برای این شرکت‌ها بوده و بدیهی است آینده با پیش بینی‌های دقیق از وضعیت بازار و خدمت رسانی به جامعه به عنوان عنصر اصلی بسیار روشن خواهد بود.
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل گفت: توسعه برند‌های تحت مدیریت با خلق برند‌های تازه در برنامه کار است که هدف اول آن توجه و تمرکز به گروه محصولات خاص به لحاظ کیفیت و سلامت و ایجاد شرکت‌های متخصص در آن گروه بوده و هدف دوم تولید محصولات متنوع، برای حق انتخاب مصرف کنندگان با سلایق و خواسته‌های مختلف نیز محقق می‌گردد.

اسلامی افزود:سالانه ۴ میلیون تن فرآورده لبنی در کشور تولید می‌شود و حدود ۷۷۱ میلیون دلار در این زمینه صادرات داریم تا جایی که بزرگترین تولیدکننده فراورده‌های لبنی در کشور و بزرگ‌ترین واحد صادرکننده فراورده‌های لبنی ایران شهرستان آمل است.
انتهای پیام/س
 

تولید ۳ هزار تن لبنیات از ۵ واحد لبنی روزانه در آمل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر