کد خبر: ۷۰۳۶۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
کد خبر : ۷۰۳۶۰۴۵
سردار سلامی:

فرمانده کل سپاه گفت: منطق مذاکره امروز از بین رفته است.

با وجود تحریم‌ها به پیشرفت‌های عظیمی دست یافتیم/ بدون عبور از مرز تحریم‌ها نمی‌توان به اقتصاد شکوفا رسیدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، سردار حسین سلامی صبح چهارشنبه در آیین افتتاح ۳۲۰۰ پروژه عمرانی و کلنگ زنی ۱۲۵۰ پروژه عمرانی  با بیان اینکه همه جهان قدرتمند تصمیم گرفته اند ایران را تجزیه و ملت را تسلیم کنند،گفت: آنها می خواهند رهبران بزرگ انقلاب اسلامی از تعقب آرمانهای بزرگشان دست بردارند و این سیاست ها واقعی هستند.

 او ادامه داد: در مقابل آنها یک حقیقت همیشه زنده مثل نام امام کبیر انقلاب اسلامی وجود دارد و آن حقیقت همیشه زنده این است که ملت ایران در پرتو هدایت های رهبران بزرگشان چه امام راحل و چه رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای است.

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تنها راه نجات ما دوری و فاصله گرفتن از دشمنان است، عنوان کرد: منطق مذاکره امروز دیگر مسخ شده و ملت می دانند هر چه دشمن می گوید نسخه شکست دادن ما است و تنها مذاکره را برای شکست ما می خواهد، او از ما تسلیم می خواهد نه عزت، چرا که مذاکره فریبی بیش نیست و راهی برای تسلط بیشتر دشمن است.


بیشتر بخوانید: افتتاح ۳۲۰۰ طرح‌های محرومیت زدایی در آذربایجان غربی با حضور سردار سلامی


سردار سلامی با بیان اینکه ملت می داند دشمن دروغگو و فریبکار است و بازیابی اعتبارش را در بازگشت ملت از مقاومت می داند، گفت: این حقیقت را باید درک کنیم که باید ایستادگی کرد چرا که قدرت اقتصادی، دفاعی و عزت ما در گرو ایستادگی در برابر تهدیدات دشمن است.

او افزود: آنچه امروز فرزندان ملت در قرارگاه حمزه سیدالشهداء و سپاه نشان می دهند نمادی از اتحاد ملت و مبارزه با فقر در کنار جستجوی امنیت است ما در کنار تامین امنیت به پیشرفت، عزت، نشاط و آرامش زندگی مردمانمان می اندیشیم.

سردار سلامی با اشاره به اینکه بزرگترین خطر برای یک نظام سیاسی آن است که رهبران آن حکمت و تدبیر و عقل نداشته باشند وبزرگترین ضعف دشمنان ما این است رهبران آنها به زوال عقل رسیده اند، افزود: رهبران دشمنان ما فاقد تدبیر هستند و به همین دلیل تمام اندیشه هایشان در برابر ایران اسلامی اشتباه است و به شکست محکوم می شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: می خواستند با تقویت تفکیری ها به مقابله با انقلاب اسلامی برخیزند اما همه دیدند که چگونه این اقدام باعث تعالی انقلاب اسلامی و شکست مرتجعان غربی در برابر حزب الله و جبهه مقاومت شد.

او شکل گیری جبهه مقاومت در برابر جبهه کفر را نشان دهنده پیروزی تفکر انقلابی در برابر زور و استکبار دانست و افزود: این یک اشتباه بزرگ استراتژیک بود که نشانه بارز آیات قرآن است، ما آموخته ایم که باید تولید کنیم، کشف کنیم و بدون تکیه بر بیگانگان برای خود باشیم.

سردار سلامی گفت: وحدت و پیوند قلبها و تقسیم شادی هایمان در برابر تحریم ها موجب شده تا امروز مهندسان جوان کشور با الهام از نور ایمان در حال اختراع پیچیده ترین سیستم ها برای اداره کشور باشند، خوداتکایی در اغلب عرصه ها اتفاق افتاده و برای ادامه حیات به هیچ کشوری وابسته نیستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه ما آموخته ایم که چگونه می توان ایستاد، ایمن بود و جهانی شد، افزود: آموخته ایم آموزه را تبدیل به عمل می کنیم و راه را همچنان ادامه می دهیم و پرچم را هرگز بر زمین نمی گذاریم.

آذربایجان غربی مقر شکست آرزوهای ۴۰ ساله دشمنان این مرز و بوم است

سردار سلامی گفت: سیمای مردم این سرزمین به بلندای ارتفاعات حاج ابراهیم، قندیل و... با آن صلابت و سرسختی و استقامت هستند و از جانب دیگر همانند دشت های صاف و سبز و مخملین آن با نشاط و مهربان و سرسبزند، اینجا سرزمین حماسه هایی است که هرگز از تاریخ افتخارات کشور بزرگ ایران جدا نخواهد شد.

او افزود: اینجا سرزمین شهیدان بزرگ است بیش از دوازده هزار شهیدی که جان عزیزشان را در قله های رفیع و دشت های هموار این سرزمین برای صلابت و امنیت کشور ایران اسلامی داده اند از خداوند مسئلت داریم ما را در ادامه آن راه نورانی آنان و اهتزاز نگه داشتن پرچم کشورمان یاری کند.

سردار سلامی اضافه کرد: نقطه جریان سیاست مستکبران برای آسیب زدن به ملت بزرگ ایران بوده است اینجا منطقه ای است که همواره دشمن تلاش کرده است از آن دروازه ورودی به سرنوشت این ملت بیابد اما در عین حال اینجا سرزمین دفن فتنه هاست، اینجا سرزمین به گور سپرده شدن سناریوهای بیگانگانی است که به تخریب امنیت ایران اسلامی فکر کرده اند.

 سردار سلامی با بیان اینکه آذربایجان غربی خطه رزمندگان و جان نثاری مردان غیوری است که در دوران انقلاب اسلامی موجب ماندگاری انقلاب اسلامی شدند، ادامه داد: مردمان این سرزمین همانند طبیعت آن هم سربلند و سرافرازند، همانند قله های رفیع و سربه فلک کشیده ای که در غرب این استان حافظ و نگهبان مرزهای اقتدار و امنیت شکوه این ملت هستند.

انتهای پیام/م

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
چرا مفسدان رانمیگیرید چراقوانین رااصلاح نمیکنید
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر