کد خبر: ۷۰۳۷۳۴۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
فرمانده نیروی دریایی ارتش :

امروز ملت‌های آزاد منطقه هوشیارتر از همیشه به منافعشان آگاه هستندفرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: جبهه‌ مقاومت اسلامی دریایی در حال شکل‌گیری و انسجام است و دوران به تاراج بردن سرمایه‌های منطقه به پایان رسیده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر دریادار حسین خانزادی در آیین اختتامیه مسابقات غواصی عمق ارتش‌های جهان گفت: دشمنان حاضر در منطقه باید بدانند دوران جولان و پرسه‌زنی و نمایش ریاکارانه در منطقه خلیج فارس و دریای عمان به سر رسیده است و امروز ملت‌های آزاد منطقه هوشیارتر از همیشه به منافعشان آگاه هستند و نتیجه آن همراهی، همدلی و ائتلاف‌ سازی برای برخورداری جمعی از منافع دریایی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش بیان داشت: جبهه‌ مقاومت اسلامی دریایی در حال شکل‌گیری و انسجام است و دوران به تاراج بردن سرمایه‌های منطقه به پایان رسیده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : دشمنان باید هر چه سریعتر منطقه را ترک کنند؛ وگرنه خروج خفت باری را تجربه خواهند کرد، ملت هایشان باید بدانند دولت‌های آن‌ها با سردرگمی در حال تلف کردن سرمایه آن‌ها در منطقه و بازی با جان فرزندانشان هزاران مایل دورتر از مرز‌های دریایی خود هستند.

او با بیان اینکه صلح و امنیت جمعی در دریا نیازمند دوستی، همکاری، همدلی و فهم مشترک از محیط دریایی است، تاکید کرد: برخی قدرت‌های استکباری از درک این موضوع عاجز هستند و دریا را محلی برای زورگویی و تحمیل ترتیبات امنیتی نامشروع مورد بهره برداری قرار می‌دهند.

امیر دریادار خانزادی گفت: دریا عرصه‌ای سخت و پرخطر و دارای بالاترین سطح پیچیدگی و دشواری است که با مهارت و شجاعت غواصان نیروی دریایی دست یافتنی می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه امنیت موضوعی اتفاقی نیست و برای استقرار آن خون دل‌ها خورده شده است، یادآور شد: حضور دائمی در دریا‌ها و مراقبت‌های شبانه روزی، اهتمام ویژه در دریا‌ها و اقیانوس ها، مواجهه با دشمنی‌ها و مهار ددمنشی‌ها و بازی‌های سیاسی دشمنان با مجاهدتی خاموش، ایثارگری، جانبازی و شهادت در راه میهن اسلامی برای سربلندی ملت شریف ایران، استقرار و حفظ امنیت ملی و امنیت جمعی در منطقه و جهان و ایجاد بستری امن برای توسعه ملی در زیر فشار تحریم‌ها و دشمنی‌های استکبار جهانی و الهام بخشی به ملت‌های آزاد جهان صورت گرفته است .

او افزود : نتیجه این امنیت دریا‌های کشور، منطقه و مشارکت فعالانه، موثر و با استفاده کامل برای دستیابی به امنیت جمعی در دریا‌های آزاد است.

امیر دریادار خانزادی با اشاره به برگزاری مسابقات غواصی ارتش‌های جهان با کشور‌هایی از چهاره قاره، افزود: فارغ از دشمنی‌های بی فرجام و تلاش‌های مذبوحانه دشمنان، شاهد نمایشی غرورآفرین و غیرتمندانه از تیم‌های غواصی نظامی از ۴ قاره آسیا، آفریقا و آمریکا در قلب خلیج فارس یعنی جزیره زیبای کیش بودیم؛ منطقه‌ای که با وجود نمایش فریبکارانه استکبار از همیشه امن‌تر و پایدار است.


بیشتر بخوانید : سرعت ناوشکن الوند عامل موفقیت این شناور است


او گفت: کشور‌های حاضر در مسابقات به عنوان سفیران صلح و امنیت کشورهایشان سطح بالایی از رقابت دوستانه و هم افزا را به نمایش گذاشتند و نشان دادند امنیت جمعی موضعی است که باید به صورت جمعی برای دستیابی به آن تلاش کرد و سطح مهار را بالا برد و دانش و آگاهی را به اشتراک گذاشت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دریا فرصتی بزرگ برای همکاری با دوستان و بهره مندی از همه‌ برکاتی است که در آن نهفته است ، از همین رو، مسابقات بین المللی نظامی غواصی عمق، تداعی کننده همکاری، تعامل و دوستی بین کشور‌های شرکت کننده است.

امیر دریادار خانزادی یادآور شد: دریا فرصتی بزرگ برای پیشرفت ملت‌ها و بهره مندی از منافع آن است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : این پیشرفت مرهون وجود صلح و امنیت پایدار است که با وجود نیرو‌های دریایی برقرار می‌شود و به میزان زیادی به وجود مردانی وابسته است که آگاهانه و برخوردار از تعهد، ایمان، دانش، تجربه، مهارت و شجاعت آن را محقق می‌کنند.

او همچنین به برگزاری مسابقات نظامی بین المللی اشاره کرد و افزود: اکنون که بیش از ۱۰ سال از آغاز به کار این مسابقات دریایی می‌گذرد، می‌توان تغییر را در ابعاد مختلف آن احساس کرد. تعامل زیادی در سطوح مختلف برقرار شده است.

امیر دریادار خانزادی در ادامه تاکید کرد : ستادها، فرماندهان، افسران، درجه داران، کارکنان و مجموعه‌های مختلف نیرو‌های مسلح کشور‌های شرکت کننده بیش از پیش در کنار هم قرار گرفته اند و تعامل سازنده‌ای برقرار شده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این پیشرفت را مدیون توجه  ، تلاش و اقدامات همه مسئولان و کارکنانی هستیم که مشتاقانه و مسئولانه در زمینه تحقق هدف مشترک یعنی تعامل و رقابت دوستانه برای دستیابی به سطحی بالاتر از مهارت و تجربه ،گام برداشته اند.

انتهای پیام /ت

صحبت های دریادار خانزادی در اختتامیه مسابقات غواصی عمق ارتش‌های جهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
سلام و عرض ادب، برادر جان سرمایه ها به شکل دیگری به تاراج می رود جبهه جنگ جای دیگری است مثلا تروریستهای اقتصادی داخلی........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
پیروز و زنده باد مقاومت اسلامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
درو برارتش جمهوری اسلامی وسپاه پاسداران ومقاومت درود درود درود درود هزاران هزاردرودخدابرشما خدایارتان
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
آفرین بر نظامیان با عزت و با اقتدار کشور عزیز.
محمداصلی پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
امروزدنیابلندشده وبه افتخارافرینی جوانان این سرزمین دست می زنند دوستان خوشحال دشمنان درحضیض ذلت ناراحت تاریخ 400ساله این مرزوبوم چنین صحنه های شگفت انگیزی بخودندیده بوداماباجانفشانی فرزندان این ملت دنیاعظمت ایران اسلامی درعصرحاضررابخوددید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
مرگ بر استکبار
مرگ بر استعمار
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای امیردیادار حسن خانزادی امیدواریم درآینده ای نه چندان دور حزب الله لبنان بهمراه ناوگان زیردریاییهای در سوریه دربندر ترطوس وحشدالشعبی دربندر بصره عراق،انصارالله یمن هرکدام نیروی دریایی نظامی قدرتمند فرامنطقه ای به همراه ایران دربرابرتهدیدات داشته باشندکه مجهزبه مدرنترین مهمترین جنگ افزارجدیدازجمله تریماران،قایقهای تندرو وازهمه مهمترانواع زیردریایی هست
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر