کد خبر: ۷۰۳۸۰۹۳
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام:

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت : حفظ نیروی کار و پرهیز از تعدیل کارگران موجب تحقق شعار سال و رونق تولید می‌شود.

حفظ نیروی کار موجب تحقق شعار سال و رونق تولید می‌شود

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،سهیلا ملکشاهی مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: با اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان در ایلام از رکود حاکم بر کارگاه‌های بدهکار بیمه‌ای جلوگیری شد.

او افزود:  برخی از کارفرمایان به علت بدهی بیمه‌ای امکانی برای پرداخت بدهی بیمه‌ای خود نداشته و به همین جهت در صدد تعدیل نیروی کار خود بودند که اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان فرصتی به کارفرمایان داد تا علاوه بر پرداخت بیمه معوقه و جرائم مرتبط به آن درصدد حفظ نیروی کار خود نیز باشند.

ملکشاهی اضافه کرد: حفظ نیروی کار و پرهیز از تعدیل کارگران علاوه بر کاهش آمار بیکاری، رونق اقتصادی موجب تحقق شعار سال و رونق تولید نیز می‌شود.

او در ادامه به استقبال کارگاه‌های تولیدی دارای بدهی در استان ایلام اشاره و یادآور شد: طرح بخشودگی جرائم که از حدود ۲ سال پیش به اجرا گذاشته شد، مورد استقبال بسیاری از کارفرمایان واحد‌های تولیدی و صنعتی استان ایلام قرار گرفت.

ملکشاهی ادامه داد : طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان در ایلام امسال نیز از اوایل اردیبهشت‌ماه در ایلام اجرایی و استقبال خوب از این طرح برای استفاده کارفرمایان خوش حساب به‌عمل آمد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام به ۱۸ نوع خدمت بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان در استان ایلام اشاره کرد و گفت: در ارائه خدمات ۱۸ گانه به بیمه‌شدگان، بیمه تامین اجتماعی استان ایلام همواره در تلاش است تا در استان فراگیری و گستردگی خدمات را تا آخرین نقطه استان در بر گیرد.

ملکشاهی همراهی اداراه کل تامین اجتماعی استان ایلام با سایر دستگاه‌های دولت در استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: تلاش ما آن است دست‌به‌دست همه سازمان‌ها و ارگان‌ها برای حمایت از بخش‌های تولیدی و خدماتی استان ایلام کوشش کنیم تا رونق تولید و اشتغال را در ایلام داشته باشیم.

او بیان کرد: رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه در سرمایه‌گذار، رونق تولید و اشتغال‌زایی بیشتر و حمایت از تولیدکننده ایلامی از عمده اهداف طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای است که با توکل به خدا و تلاش همکاران و حمایت استاندار اهداف این طرح محقق شده است.

انتهای پیام/غ

اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان در ایلام

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر