کد خبر: ۷۰۳۸۲۳۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

وزیر صنعت، معدن و تجارت از بازار و شهرک صنعتی مبلمان حاجی آباد ملایر بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از ورود به شهرستان ملایر از بازار مبل این شهر بازدید و از هنر صنعت این شهر با حجم بالای تولید و اشتغال استقبال کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه این سفر از یک واحد نمایشگاهی و تولیدی مبلمان قنبری بازدید کرد.

واحد نمایشگاهی قنبری سالانه قادر به تولید بیش از سه هزار و ۵۰۰ دست مبلمان منبت و بیش از پنج هزار میز غذاخوری است.

این واحد تولیدی در زمینه تولید مبلمان استیل، کلاسیک، راحتی و غذاخوری فعالیت می‌کند و برای بیش از ۶۰ تن اشتغال ایجاد کرده است.

 رحمانی همچنین از شهرک صنعتی مبلمان حاجی آباد ملایر و از واحد‌های نمایشگاهی و کارگاه‌های تولیدی این شهرک  نیز بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همدان در این بازدید مساحت شهرک صنعتی مبلمان حاجی آباد ملایر را ۲۰ هکتار عنوان کرد و گفت: ۲۰۷ قطعه زمین برای واگذاری به فعالان صنعت مبل و منبت در این شهرک قرارداد داریم که از این تعداد ۶۵ واحد نمایشگاهی است.

محمدرضا بادامی با بیان اینکه  ۱۴۲ واحد های این شهرک صنعتی واحدتولیدی، گفت:  تاکنون ۱۰۲ واحد برای تولید مبل و منبت به بهره برداری رسیده و ۴۰ واحد در حال ساخت است.

او ادامه داد: حدود ۴۵۰ تن اشتغال در این شهرک صنعتی ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همدان درباره ایجاد شهر نمایشگاهی ملایر بیان کرد: شهر نمایشگاهی در خور شان ملایر برای ایجاد واحد‌های نمایشگاهی مبل و منبت ایجاد خواهد شد.

بادامی عمده‌ترین مشکلات واحد‌های مبل و منبت را تهیه مواد اولیه و تامین چوب عنوان کرد و ادامه داد: بر اساس مصوبه کشوری استفاده چوب جنگل‌ها برای ۱۰ سال ممنوع شده است و باید به فکر چوب وارداتی باشیم که عمده چالش ما در صنعت چوب است.

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت روز جمعه برای بازدید از بازار مبل ملایر، شهرک صنعتی میلمان حاجی آباد، نشست با فعالان اقتصادی و بازدید از شرکت‌های بافتینه و بافتسان به ملایر سفر کرده است.

انتهای پیام/د.ا

بازدید وزیر صنعت از بازار مبل ملایر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر