کد خبر: ۷۰۳۸۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
صالح آبادی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه:

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: مقام معظم رهبری از ابتدای انقلاب در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادگی کرده و در ایمان خود ثابت قدم بودند.

مقام معظم رهبری از ابتدای انقلاب تا امروز در ایمان خود ثابت قدم بودندبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام علی اصغر صالح آبادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز با بیان اینکه در قرآن کریم تاکید شده است که انسان‌های مومن پس از ایمان به خدا در این راه ثابت قدم بمانند، گفت: بسیاری از افراد هستند که در مسیری قرار گرفته٬ ایمان می‌آورند و بعد از آن به مکتبی پایبند می‌شوند، اما با سخت شدن شرایط سخت متزلزل و سست می‌شوند.

او افزود: نزدیکان امام راحل می‌گفتند  تا روز‌های آخر زندگی ایشان هیچ‌کس در حرف و عملشان نشانه‌ای از افسردگی و خستگی پیدا نکرد و حتی بیانیه‌های امام(ره) در سال آخر زندگی هم از سال ۴۲ انقلابی‌تر بود و این نشانه همان استقامتی است که در قرآن کریم به آن تاکید شده است.

جانباز دفاع مقدس ادامه داد: هر کسی در مسیر دینداری و ایمان قرار می‌گیرد راه‌های پر پیچ و خم و گردنه‌های سختی در پیش دارد و کسی موفق در این مسیر پیروز است که از امتحانات سربلند بیرون بیاید. همچنین افرادی که می‌گویند پروردگار‌ ما الله است، باید در این راه پایبند بوده و استقامت داشته باشند.

صالح‌آبادی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری از ابتدای انقلاب تا امروز در ایمان خود ثابت قدم بودند و در مقابل توطئه‌های دشمن پابرجا بودند. رزمندگان دفاع مقدس هم با ایمان و اخلاص به دفاع از انقلاب برخاستند و ایستادگی کردند، تعدادی از رزمندگانی که در دوران دفاع مقدس به اسارت درآمده بودند، در دوران اسارت ایمان و اعتقاد خود به مسیر و حمایت از امام و نظام پایبند ماندند و مقاومت و خود را حفظ کردند.


بیشتر بخوانید: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقی اقامه می‌شود

او با اشاره به خاطره دینداری از رزمندگان گفت:  بعد از عملیات رمضان ما را به بیمارستانی در بصره بردند و اسیر شدیم، اما اولین سوالی که اسرا از ما می‌کردند این بود که چگونه می‌شود در این بیمارستان که یک شکنجه گاه است، بدون وضو و بدون دانستن قبله و با تنی خونین و زخمی نماز خواند.

انتهای پیام/

سخنرانی صالح آبادی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر