کد خبر: ۷۰۴۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

یک بانوی جوان اهل کشور رومانی با حضور در حرم مطهر امام رضا (ع) در دهه ولایت و امامت به دین اسلام پیوست.

بانوی رومانیایی، شهادتین را خواند و مسلمان شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، این بانوی جوان که «آنجلا» نام دارد در دفتر مدیریت زائران غیر ایرانی آستان مسلمان شدن بانوی رومانیایی در حرم مطهر رضوی حاضر و مراسم ادای شهادتین و مسلمان شدن وی در این مرکز برگزار شد.

این بانوی تازه مسلمان گفت: برای سومین بار است که به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوم و علت گرایش خود به مسلمان شدن را مطالعه درباره اسلام و قرآن کریم و رسیدن به حقانیت این دین می‌دانم.

او افزود: از سه سال پیش که به حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شدم حال و هوای عجیبی در خود احساس می‌کردم و آن سفر حال من را دگرگون ساخت و همان سفر بهانه‌ای شد تا در مورد اسلام به مطالعه بپردازم و قرآن را به عنوان مرجع تحقیقات خود قرار دهم لذا ابتدا قرآن را با ترجمه و بعد از فراگیری زبان عربی، متن کلام الهی را به عربی قرائت می‌کردم و جدای از معانی پر محتوا شیفته کلمات و آهنگ زیبای آن شدم.

این بانوی تازه مسلمان ادامه داد: بعد از ازدواج با اجازه همسرم همچنان برای این انتخاب ثابت قدم ماندم و چون حرم حضرت رضا (ع) آغازگر این مسیر جدید بود تصمیم گرفتم با توجه به عنایتی که امام رضا (ع) نسبت به من داشتند در این مکان مقدس به طور رسمی دین اسلام را بپذیرم.

آنجلا افزود: از اینکه امروز خداوند در‌های رحمتش را به روی من گشوده و من را با دین پاک و اصیلی آشنا ساخته تا راه درست زیستن را انتخاب کنم بسیار خوشحال هستم.

در این مراسم پس از مشاوره کارشناسان با این بانوی تازه مسلمان، گواهی تشرف به اسلام به وی اعطا و از سوی آستان قدس رضوی نیز هدایایی معنوی همچون قرآن به زبان انگلیسی، چندین جلد کتاب با موضوع اسلام، چادر نماز و سجاده به او هدیه شد.
 
انتهای پیام//ف.ح
 
 

تشرف بانوی غیرمسلمان به اسلام

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر