کد خبر: ۷۰۴۱۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

نامزد‌های جوایز یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران در بخش های مختلف اعلام شد.

معرفی نامزد‌های جوایز یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایرانبه گزارش حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، جعفر صانعى مقدم، علیرضا حسینى، حسن بهرام‌زاده، فرخ فدایى، معین کریم‌الدینى، حمید نجفى‌راد، محسن رمضان زاده، محمدحسن دامن زن و اشکان اشکانى به عنوان اعضای هیأت داوران این دوره اسامی نامزد‌های دریافت جوایز را اعلام کردند.

نامزد‌های بهترین صدابرداری:
حسن شبانکاره (خانه‌ای برای تو)
محمود کاشانی (خط باریک قرمز)
بهرام هدایت (زمان)
مهدی یگانه (شهر زیبای من)
علی فرمانی (واکس چه)

نامزد‌های بهترین صداگذاری:
مینا مشهدی مهدی (آنجا که باد می‌وزد)
انسیه ملکی (بهارستان خانه ملت)
امیرحسین قاسمی (پنهان)
امیرحسین قاسمی (روزی که رفت)
مهرداد جلوخانی (زمستان است)

نامزد‌های بهترین موسیقی:
بهزاد عبدی (آواز جغد کوچک)
صبا ندایی (خط باریک قرمز)
صبا ندایی (روزی که رفت)
محمد نصرتی (زمستان است)
حبیب خزایی فر (مهمانی خداحافظی)

نامزد‌های بهترین تدوین:
صادق رضانیا (آواز جغد کوچک)
عطا مهراد (خانه‌ای برای تو)
اسماعیل منصف (زمان)
رضا فرهمند، فاطمه بنیادی، مصیب حنایی (زنانی با گوشواره‌های باروتی)
لقمان خالدی (مهمانی خداحافظی)

نامزد‌های بهترین فیلمبرداری:
محمود منصوری، حبیب الله حیدریان (آواز جغد کوچک)
محمد حدادی (ادوارد)
محمد رسولی (چشم‌ها و دست ها)
محمد حدادی (خانه‌ای برای تو)
محمد حدادی، مسلم تهرانی (زمان)

نامزد‌های بهترین پژوهش:
بابک بهداد (بهارستان خانه ملت)
مژگان خالقی (خنده در تاریکی)
هدایت گواهی (روزی که رفت)
مهرداد زاهدیان (زمستان است)
باقر نظامی (در گرداب انقراض)

نامزد‌های بهترین کارگردانى فیلم کوتاه مستند:
مینا مشهدی مهدی (آنجا که باد می‌وزد)
شیرین برق نورد (پنهان)
امیر اصانلو (حلب سکوت جنگ)
الهام آقالری (شهر زیبای من)
هادی آفریده (صف سلام)

نامزد‌های بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند:
مینا مشهدی مهدی (آنجا که باد می‌وزد)
محمدرضا جهان پناه (پنهان)
مهدی مطهر (حلب سکوت جنگ)
عطا پناهی (شهر زیبای من)
هادی آفریده (صف سلام)

نامزد‌های بهترین کارگردانى فیلم نیمه بلند مستند:
مهدی نورمحمدی (آواز جغد کوچک)
پناه بر خدا رضایی (چشم‌ها و دست ها)
یاسر طالبی (دلبند)
رضا فرهمند (زنانی با گوشواره‌های باروتی)
لقمان خالدی (مهمانی خداحافظی)
کامران حیدری (واکس چه)

نامزد‌های بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند:
مهدی نورمحمدی، صدیقه خدایی (آواز جغد کوچک)
پناه بر خدا رضایی (چشم‌ها و دست ها)
الهه نوبخت (دلبند)
مهدی مطهر (زمان)
لقمان خالدی (مهمانی خداحافظی)
کاوه فرنام (واکس چه)

نامزد‌های بهترین کارگردانی فیلم بلند مستند:
بابک بهداد (بهارستان خانه ملت)
مهدی بخشی مقدم (خانه‌ای برای تو)
هادی معصوم دوست (روزی که رفت)
زینب تبریزی (تمام چیز‌هایی که جایشان خالی است)
فتح الله امیری (در گرداب انقراض)
مهرداد زاهدیان (زمستان است)

نامزد‌های بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند:
بابک بهداد (بهارستان خانه ملت)
زینب تبریزی (تمام چیز‌هایی که جایشان خالی است)
مهدی شامحمدی (خانه‌ای برای تو)
نگار اسکندرفر، فرزاد خوشدست (خط باریک قرمز)
هادی معصوم دوست (روزی که رفت)
پیروز حناچی (زمستان است)

یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران ۳۱ مردادماه در مرکز همایش‎های کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر