کد خبر: ۷۰۴۱۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طرح‌های جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال تدوین است و به‌زودی جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

طرح‌های جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال تدوین استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمدرضا مس‌فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در مراسم پنجمین جشنواره تولید ملی و رسانه گفت: با وجود مشکلات زیاد در عرصه تولید، ولی تولیدکنندگان تسلیم نشدند و با قوت و اقتدار به فعالیت خود ادامه می‌دهند؛ حل بخشی از مشکلات از حوزه مدیریتی و ظرفیتی استانی خارج بوده و باید توسط مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری شود.

او با اشاره به اینکه طرح‌های جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال تدوین است و به‌زودی جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ می‌شود، افزود: گروه‌های مختلف صنعتی و معدنی استان در عرصه‌های مختلف توانمند هستند و باید از ظرفیت آن‌ها به نحو حداکثری بهره‌مند شویم و در خراسان رضوی شاهد آن هستیم که بخش خصوصی خوشبختانه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است همچنین ستاد تسهیل استان هم که به ریاست استاندار خراسان رضوی فعال است بهترین راهکار‌های رفع موانع تولید را در جهت اجرا به تصویب می‌رساند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به اینکه رسانه بزرگترین ظرفیت در حوزه تولید و حل مشکلات این عرصه می‌باشد، گفت: عمده مشکلات در مباحث بانکی، بیمه‌ای، ارزی و مالیاتی است، به‌طور مثال در حوزه مالیات معدل پرداختی استان از میانگین کشوری بالاتر است و می‌خواهیم که مالیات‌ها عادلانه باشد.

مس‌فروش تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی همواره حامی جشنواره تولید ملی و رسانه بوده و با درخواست مسئولان خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در جهت کشوری شدن این رویداد تلاش خواهد کرد.

او افزود: از خبرنگاران و رسانه‌ها می‌خواهیم که تعامل بیشتری مسئولان بخش‌های دولتی و غیردولتی حوزه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی داشته باشند تا اخبار مطلوب‌تری در حوزه تولید و در جهت تقویت این حوزه و رفع مشکلات تولیدکنندگان تولید و منعکس شود.

آئین تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره تولید ملی و رسانه با حضور مسئولان و تولیدکنندگان برگزار شد و ۲۴ نفر از برگزیدگان این جشنواره در آئینی باشکوه معرفی و تجلیل شدند.

انتهای پیام//ح. ص

رسانه بزرگترین ظرفیت در حوزه تولید و حل مشکلات

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر