کد خبر: ۷۰۴۲۳۵۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اردستان گفت:کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردستان دارای دو هزار و ۱۰۰ خانوار مددجو است وتوانسته ایم از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد ریال کمکهای مردمی را جمع آوری کنیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،ابوالقاسم صادقی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اردستان امروز در مراسم افتتاح سومین مرکز نیکوکاری شهرستان اردستان در حوزه علمیه خواهران اظهار داشت: ایجاد مراکز نیکوکاری توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی است تا با ایجاد آن مردم در کار‌های خیر شریک شوند.

او افزود: یکی از اهداف برپایی جشن‌های غدیر کمک به محرومان است، با توجه به قرار گرفتن در آستانه غدیر و افتتاح سومین مرکز نیکوکاری در اردستان امیدواریم بتوانیم در راستای کمک به محرومان قدم برداریم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اردستان گفت: خیریه‌های زیادی در اردستان وجود دارد که توسط مردم اداره می‌شود هیئت امنای این مراکز خیریه هم ناظر و هم مجری فعالیت‌های خیر هستند.

صادقی ابراز داشت: کمیته امداد خمینی (ره) در راستای اعتماد سازی و نظارت به خیریه ها، مراکز نیکوکاری را ایجاد کرده اند که بیشتر این مراکز در مساجد و حوزه‌های علمیه ایجاد می‌شود.

او بیان داشت: تشکیل مراکز نیکوکاری دارای ضوابط و اصول خاصی است و هیئت امنای آن با شناسایی خیران و نیازمندان منطقه خود نسبت به رفع مشکلات و گرفتاری‌های نیازمندان اقدام می‌کنند.


رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اردستان تصریح کرد: مراکز نیکوکاری علاوه بر کمک کردن به محرومان اهداف دیگری از جمله فعالیت‌های فرهنگی، ترویج گفتمان نیکوکاری، توسعه گفتمان دینی و ترویج احسان و نیکوکاری را نیز دنبال می‌کند.

او با اشاره به اینکه امیدواریم با همکاری مردم ریشه فقر خشکانده شود، افزود: با رونق این مراکز می‌توانیم حامی مستعضفان در راستای خدمت به محرومان باشیم.

صادقی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اردستان دارای دو هزار و ۱۰۰ خانوار مددجو است وتوانسته ایم از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد ریال کمک‌های مردمی را جمع آوری کنیم.

او بیان داشت: با ارائه طرحی در کشور، صندوق‌های صدقات برای جلوگیری از سرقت و صرفه جویی در هزینه‌ها جمع آوری و به جای آن کمک‌های مردمی به شکل الکترونیکی دریافت خواهد شد.

انتهای پیام/م

 

مراسم افتتاح سومین مرکز نیکوکاری شهرستان اردستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر