کد خبر: ۷۰۴۲۸۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

دوومیدانی کار تیم سپاهان گفت: باشگاه سپاهان بعد از ۱۷، ۱۸ سال دوری سرمایه گذاری خوبی در این رشته ورزشی کرده است.  

رضا قاسمی دوومیدانی کار تیم سپاهان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت لیگ امسال اظهار کرد: لیگ امسال نسبت به سال‌های گذشته تاکنون خوب بوده است و چندین باشگاه خوب از جمله سپاهان اصفهان وارد لیگ شدند و باشگاه سپاهان بعد از ۱۷، ۱۸ سال دوری سرمایه گذاری خوبی در دوومیدانی کرده است  و من به عنوان یک اصفهانی بعد از سال‌ها توانستم برای شهرم مسابقه بدهم.  

قاسمی درباره اینکه لیگ دوومیدانی نسبت به سال گذشته از لحاظ فنی تغییری کرده است، گفت: لیگ دوومیدانی از لحاظ فنی همانند سال‌های گذشته است و فرق زیادی نکرده است.  


بیشتر بخوانید: کیهانی: حدادی در لیگ دوومیدانی شرکت نمی‌کند


دونده سرعتی کشورمان درباره وضعیتش بیان کرد: من در اولین روز مسابقات قهرمانی کشور  در دوی ۱۰۰ متر و ۴ در ۱۰۰ متر امدادی ۲ مدال طلا کسب کردم، اما در دوی ۲۰۰ متر به علت خستگی مقام هفتم بدست آوردم.  

او درباره اینکه باشگاه سپاهان در پرداخت قرارداد‌ها مشکلی نداشته است، گفت: نه مشکلی نداشتیم و مرحله اول مسابقات لیگ دوومیدانی است و قرارداد‌های خوبی با باشگاه سپاهان بستیم و با پیگیری‌های برکت رئیس هیئت دوومیدانی استان اصفهان و تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان بعد از سال‌ها این باشگاه اصفهانی در دوومیدانی شرکت می‌کند و امکانات  خوبی هم داریم.  


بیشتر بخوانید: دونده تیم استقلال: کیهانی به وعده خود بابت پرداخت طلبمان عمل نکرد


وزیدن باد  تنها نقطه ضعف ورزشگاه آفتاب انقلاب است 

قاسمی درباره اینکه شرایط برگزاری مسابقات دوومیدانی در ورزشگاه آفتاب انقلاب به چه صورت است، گفت: همه وسایل دوومیدانی در ورزشگاه آفتاب انقلاب استاندارد هستند  و فقط  وزیدن باد تنها نقطه ضعف این ورزشگاه است.  

دوومیدانی کار تیم سپاهان درباره اینکه پدیده‌ای در لیگ امسال معرفی شد، گفت: بله مهدی پیرجهان در دوی ۴۰۰ متر با مانع پدیده این مسابقات است و  در حال حاضر او چندین بار رکورد این ماده را در کشور جابه جا کرده است و فکر می‌کنم بتواند ورودی المپیک کسب کند.  

قاسمی درباره اینکه امیدوار است تا سهمیه المپیک توکیو بدست آورد، خاطر نشان کرد: بله من در سال های گذشته ۲ بار ورودی المپیک کسب کردم و اگر فدراسیون بتواند اردو‌های خوبی در ۶ ماه باقی مانده تا المپیک تدارک ببیند در آن صورت من قول می‌دهم برای سومین بار سهمیه  این رقابت‌ها را کسب کنم.  


بیشتر بخوانید: ارزان‌ترین لیگ ورزشی ایران/ حواشی لیگ برتر دوومیدانی شروع شد


انتهای پیام/ 

اظهارات دونده سرعتی درباره لیگ دوومیدانی 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر