کد خبر: ۷۰۴۲۹۳۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶

مسئول کمیته برگزاری مسابقات دوومیدانی گفت: ورزشکاران ملی پوش ما به غیر یکی، ۲ نفر در مسابقات لیگ دوومیدانی شرکت کردند.  

عباس فتحی مسئول کمیته  برگزاری مسابقات فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نحوه برگزاری مسابقات لیگ دوومیدانی اظهار داشت: مرحله نخست مسابقات لیگ دوومیدانی در ۲۳ ماده در ۲ روز برگزار شد و امتیازات بعد از پایان دوره سوم اعلام  خواهد شد و تیم قهرمان هم معرفی می‌شود. در مجموع ۱۱ تیم در این دوره از مسابقات شرکت کردند و نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و  هر تیم می‌تواند ۲۰ ورزشکار داشته باشد.  

او درباره مسائل و مشکلات لیگ دوومیدانی گفت:  به نظرم این دوره از مسابقات از لحاظ کمی و کیفی خوب بود و جذابیت در این رقابت‌ها شاهد بودیم و تیم‌های بزرگی شرکت کردند. ورزشکاران ملی پوش ما به غیر یکی، ۲ نفر که در اردو‌های برون مرزی و رقابت‌های بین المللی هستند بقیه در مسابقات لیگ دوومیدانی شرکت کردند.  


بیشتر بخوانید: کیهانی: حدادی در لیگ دوومیدانی شرکت نمی‌کند


فتحی درباره اینکه تیم‌ها در لیگ دوومیدانی افزایش یافتند، بیان کرد: بله نسبت به سال گذشته یک تیم اضافه شده است و امسال ۱۱ تیم در لیگ دوومیدانی شرکت کردند. البته  فقط تعداد تیم‌ها در این مسابقات مهم نیست بلکه کیفیت مسابقات اهمیت دارد که احساس می‌کنم تیم‌های مطرحی در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند.  

او درباره اینکه مبالغ قرارداد‌ها در لیگ دوومیدانی  افزایش یافت، گفت: ماهیت لیگ‌ها به صورتی است که سقف و کف قرارداد‌ها برعهده تیم هاست و ارتباطی به فدراسیون‌ها ندارد و سطح ورزشکاران تعیین کننده مبلغ قرارداد‌های مالی آن‌ها با باشگاه هایشان است.  

مسئول مسابقات لیگ دوومیدانی درباره اینکه منعی برای حضور نیافتن تیم‌های بدهکار در لیگ دوومیدانی وجود دارد، تصریح کرد:  به طور معمول این قوانین وجود دارد و  امیدوارم این اتفاق در دوومیدانی رخ بدهد و اگر این موضوع انجام شود در آن صورت سرپرست تیم‌ها کمتر در بستن قرارداد‌ها تخطی می‌کنند.


 بیشتر بخوانید: ارزان‌ترین لیگ ورزشی ایران/ حواشی لیگ برتر دوومیدانی شروع شد


انتهای پیام/

اظهارات مسئول لیگ دوومیدانی درباره مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر