کد خبر: ۷۰۴۴۷۱۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹

رئیس کمیسیون داوران کشتی کشورمان از برگزاری فینال لیگ دسته یک کشتی آزاد که روز جمعه هفته جاری برگزار می شود طبق آخرین قوانین اتحادیه جهانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران کشتی کشورمان گفت: مسابقات فینال لیگ دسته یک کشتی کشور که قرار است در روز جمعه هفته جاری در شهر مشهد مقدس برگزار شود، طبق آخرین مقررات روز اتحادیه جهانی کشتی برگزار می‌شود و قوانین و مقررات کشتی بطور کامل توسط داوران اجرا خواهد شد.

رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی افزود: به جهت اهمیت این رقابت ها، داورانی برای این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده اند که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند، بطوریکه اخیرا در تورنمنت‌های بین لمللی، مسابقات آسیایی، مسابقات جهانی و مرحله نهایی انتخابی تیم ملی قضاوت‌های بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته اند.


بیشتر بخوانید:

غیبت عجیب سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در اردوی تیم ملی!

خط خوردن برخی فرنگی کاران از تیم ملی و اعتراض به تصمیم محمد بنا


فروتن در مورد کلینیک داوری این مسابقات تصریح کرد: روز پنجشنبه کلیه ریزه کاری‌ها و نکات فنی از جمله توضیحات منطقه زون، نحوه چلنج مربیان، فرار‌های آخر کشتی، تمرد کشتی گیران در پایان مسابقه، فرار از فن و فرار از تشک، فرق بین کشتی منفی با کشتی پاسیویته، دانستن خطا‌ها و جرائم آن‌ها در کلینیک مربیان و داوران باز آموزی خواهد شد.

وی ادامه داد: براین اساس از کلیه مربیان و سرپرستان تیم‌ها دعوت می‌شود، جهت هرچه بهتر برگزاری مسابقات آرامش خود را حفظ کرده و نهایت همکاری را با دست اندرکاران این دوره از مسابقات، عوامل اجرایی خصوصا داوران مسابقه بعمل آورده تا ان شاالله شاهد مسابقاتی با طراوت و تماشگرپسند باشیم.


بیشتر بخوانید:پرویز هادی رقابت‌های جهانی را از دست می‌دهد؟


انتهای پیام/

توضیح رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی درباره فینال لیگ دسته یک کشتی آزاد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر