کد خبر: ۷۰۴۵۰۳۱
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
استاندار فارس:

استاندار فارس گفت: توانمندسازی مددجویان راهکار کاهش افراد تحت پوشش کمیته امداد است.

توانمندسازی افراد راهکار کاهش تعداد مددجویان است/ تامین مسکن محرومان با همکاری خیرین و دستگاه‌ها دنبال شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عنایت الله رحیمی در دیدار با مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به عزم دولت در راستای بهبود شاخص‌های معیشتی از جمله ایجاد اشتغال، فعالیت‌های کمیته امداد را در زمینه تحقق این اهداف موثر بوده است.

او با اشاره به شرایط کنونی اقتصاد کشور و تنگنا‌هایی که به وجود آمده است تلاش‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) را به ویژه در روستا‌ها و مجموعه محرومین اثرگذار و ماندگار دانست و عنوان کرد: امیدواریم با ادامه روند توانمندسازی مددجویان شاهد کاهش تعداد افراد تحت پوشش این نهاد حمایتی باشیم.

استاندار فارس اقدامات انجام شده در شهرستان خرامه را نمونه‌ای از تلاش دستگا‌ها و نهاد‌ها برای بهبود شاخص‌های معیشتی در استان فارس معرفی کرد و افزود: نرخ بیکاری در شهرستان خرامه از ۳۰ درصد در سال ۹۲ به ۱۰ درصد کاهش یافته است.

رحیمی تاکید کرد: به‌عنوان نماینده دولت در استان فارس همواره تلاش کرده‌ایم در حد توان و مقدورات با کمیته امداد هکاری کنیم.

استاندار فارس همچنین به اقدامات درخور توجهی که در راستای تامین مسکن محرومین انجام شده نیز اشاره و بیان کرد: تلاش کرده‌ایم خیرین و دستگاه‌ها و نهاد‌ها در کنار هم به تحقق این امر کمک کنند.

او یادآور شد: در همین راستا تفاهم نامه‌ای به منظور احداث ۲۸۰۰ واحد مسکن محرومان در فارس ما بین استانداری فارس و کمیته امداد منعقد شده است.
انتهای پیام/م

دیدار استاندار فارس با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر