کد خبر: ۷۰۴۷۱۳۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
استاندار مازندران مطرح کرد؛

استاندار مازندران گفت: به دلیل تحریم های اقتصادی ظالمانه امسال، مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی با مشارکت حداکثری و پرشور خود در انتخابات، همانند گذشته در کنار دولت خواهند ماند.

نقش برآب شدن نقشه هدی دشمنان برای اخلال در انتخاباتبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، استاندار مازندران در جلسه ستاد انتخابات استان با حضور عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات گفت: به دلیل تحریم های اقتصادی ظالمانه امسال نسبت به سال های گذشته انتخابات سختی را پیش رو داریم اما مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی با مشارکت حداکثری و پرشور خود در انتخابات، همانند گذشته در کنار نظام و دولت خواهند ماند و نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

او با بیان این که مردم مازندران همیشه مشارکت بالایی در انتخابات دارند و از نُرم کشوری بالاتر قرار داشته است، افزود: با اجرای برخی برنامه ها و پروژه های اولویت دار و ارائه خدمات بدون صرف اعتبار می توان خدمت به مردم را تسریع کرد.

استاندار مازندران با بیان اینکه دلایل و عوامل مشکلات اقتصادی باید به صورت شفاف و صادقانه با مردم در میان گذاشته شود، گفت: رسانه های جمعی در این راستا و بویژه برای اقناع سازی جامعه در مورد نقش تحریم های ظالمانه در شرایط اقتصادی می توانند موثر عمل کنند.

حسین زادگان با بیان اینکه پیش شرط مشارکت سیاسی، نشاط اجتماعی است، افزود: در مازندران از ظرفیت اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی ، ورزش و جوانان و دستگاه های فرهنگی و تبلیغی در راستای تقویت امید و نشاط اجتماعی استفاده کردیم.

او جامعه روستایی را در مشارکت حداکثری انتخابات مهم تلقی کرد و با بیان این که دهیاران نقطه اتکا دولت با مردم هستند، گفت: برگزاری قانونمند و بیطرفانه انتخابات، وظیفه اساسی است و در انتخابات، نص صریح قانون تعیین کننده همه چیز است.

استاندار مازندران با بیان اینکه اعضای ستاد انتخابات باید بر اساس مشی قانون حرکت کنند، افزود: باید بر این اساس مانع هرگونه قانون گریزی شوند و با تبلیغات زودهنگام برخورد قانونی نمایند.

او گفت: نماینده فرمانداران باید بر قوانین انتخابات، اشرافیت کامل داشته باشند و بیطرفی آنان محرز باشد، اعضای ستاد انتخابات نیز در دوره های آموزشی وزارت کشور شرکت کنند.

انتهای پیام/ب

برنامه ریزی اعضای ستاد انتخابات مازندران با حضور معاون سیاسی وزیر کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر