کد خبر: ۷۰۴۷۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

استاندار کرمانشاه گفت : سبک مدیریت جهادی می‌تواند کشور را از چالش‌های موجود نجات دهد.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ریشه و بنیان سبک مدیریت جهادی را شهید رجایی گذاشت، گفت : سبک مدیریتی شهید رجایی که چیزی جز مدیریت جهادی نبود، می‌تواند کشور را از چالش‌های پیش روی نجات دهد.

او گفت : صرفه‌جویی، حفاظت و حراست از بیت المال و رسیدگی به محرومین سبک مدیریتی شهید رجایی بود که امروز و در شرایط تحریم‌ها نیز این نوع مدیریت جهادی می‌تواند گره گشای مشکلات کشور باشد.

استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به تلاش خوب مجموعه مدیران استان از دهه فجر سال گذشته با وجود تمامی سختی‌های ناشی از تحریم‌ها گفت: ماحصل این تلاش‌ها از ۲۲ بهمن تاکنون هزینه کرد ۷۵۴ میلیارد تومانی در پروژه‌ها و ایجاد اشتغال برای ۵۶۹۵ در حوزه‌های عمرانی و اقتصادی بوده است.

بازوند افزود: در مجموع در هفته دولت امسال پروژه‌هایی با اعتبار ۹۶۵ میلیارد تومان در استان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد که می‌تواند تحرک جدی را در حوزه اشتغال استان به همراه داشته باشند.

استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به تهیه سند اقتصاد مقاومتی، اشتغال و رونق تولید در استان افزود: سند‌های اشتغال و رونق تولید در واقع به نوعی زیر مجموعه سند اقتصاد مقاومتی هستند، با این تفاوت که سند رونق تولید را بخش خصوصی با محوریت اتاق بازرگانی و دانشگاه رازی کرمانشاه تهیه کرده‌اند.

او با اشاره به ورود بخش خصوصی به حوزه تهیه سند رونق تولید استان، افزود: این سند به تصویب رسیده و قرار است به عنوان الگویی برای دیگر استان‌ها با محوریت بخش خصوصی مطرح شود.

استاندار کرمانشاه گفت: اگر به دنبال رشد اقتصاد کشور هستیم باید به موضوع رونق تولید توجه ویژه داشته باشیم، چرا که برای حل معضل اشتغال، مبارزه با فقر و ... باید رونق تولید شکل بگیرد که البته شکل گیری رونق تولید به ابزار و الزاماتی نیاز دارد و برای تحقق رونق تولید دولت باید موانع را از سر راه سرمایه گذاران بردارد.

او گفت: دولت باید از یک سو موانعی که تحت عنوان بروکراسی اداری است را از سر راه سرمایه گذاران برداشته و افکار عمومی نیز از دیگر سو از سرمایه‌گذاران حمایت کنند.

استاندار کرمانشاه با اشاره نقدینگی بالای موجود در جامعه، افزود: این هنر مدیران است که چقدر از این نقدینگی را به سرمایه گذاری تبدیل کنند.

بازوند در ادامه اشاره‌ای هم به رسمی شدن مرز‌های شوشمی، شیخ صله و سومار در استان کرمانشاه داشت و افزود: رسمی شدن این مرز‌ها یک نقطه قوت برای استان بود.

او با بیان اینکه در حال حاضر شاهد شمارش معکوس برای بازگشایی مرز خسروی هستیم، گفت: بازگشایی مرز خسروی از مطالبات جدی مردم کرمانشاه بود که در آستانه تحقق است.

 

 

انتهای پیام/د

سبک مدیریتی شهید رجایی چیزی جز مدیریت جهادی نبود

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر