کد خبر: ۷۰۴۷۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳

فرماندار شهرستان بندرلنگه، از افتتاح بزرگترین کارخانه بسته‌بندی و عمل‌آوری آبزیان غرب هرمزگان همراه با سردخانه ۳ هزار تنی در هفته دولت خبر داد‌.

افتتاح بزرگترین کارخانه بسته‌بندی ماهی در غرب هرمزگان در هفته دولتبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه بعد از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دولت در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار داشت: در هفته دولت ۷۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیارد تومان شامل پروژه‌های کشاورزی، منابع طبیعی، شیلات، بهداشت و درمان، ورزش و تفریحات سالم، خدمات زیربنایی و تولیدی به بهره‌برداری خواهد رسید.

او با اشاره به بهره‌برداری از یکی از پروژه‌های شاخص این شهرستان در هفته دولت، افزود: این پروژه شامل سردخانه ۳ هزار و ۵۰۰ تنی به همراه کارخانه بسته‌بندی، فرآوری و عمل‌آوری آبزیان در بندر بستانه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان و بزرگترین کارخانه فرآوری آبزیان در غرب هرمزگان است.

فرماندار شهرستان بندرلنگه بیان کرد: از دیگر پروژه‌های مهم نیز می‌توان به افتتاح زمین چمن مصنوعی و سالن‌های سرپوشیده ورزشی، آسفالت معابر شهری و راه‌های روستایی، طرح‌های توسعه برق رسانی، آبخیزداری، فضا‌های آموزشی و فرهنگی، مزارع پرورش میگو، پروژه‌های دهیاری‌ها، مرکز دیالیز و تالاسمی و ساختمان مسکونی پزشکان اشاره کرد.

نیکویی گفت: بخشی از پروژه‌های مهم عمرانی این شهرستان در سفر مسئولان استانی مورد افتتاح و بهره برداری قرارخواهد گرفت.

او در خصوص برنامه دولت برای محلات آسیب‌پذیر و بافت فرسوده، گفت: برای نخستین بار راه‌اندازی دفتر تسهیل‌گری را برای یکی از محلات آسیب‌پذیر شهرستان بندرلنگه در نظر داریم که درخواست‌ها صورت گرفته و در حال پیگیری نیز هستیم.

جزییات افتتاح بزرگترین کارخانه بسته‌بندی ماهی در غرب هرمزگان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر