رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی :

دستور قضایی برای بررسی حادثه آتش سوزی جنگل ارسباران صادر شد

موسی خلیل اللهی گفت: دادستان شهرستان خدا آفرین دستورات لازم جهت بررسی عمدی بودن یا نبودن آتش سوزی جنگل های ارسباران را صادر کرد.

دستور قضایی برای بررسی حادثه آتش سوزی جنگل ارسباران صادر شدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  موسی خلیل اللهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به ورود مدعی العموم به آتش سوزی جنگل‌های ارسباران گفت: دادستان شهرستان خداآفرین از همان لحظات اولیه در کنار سایر عوامل در محل حضور پیدا کرده است و دستورات متعدد جهت بررسی عمدی بودن یا نبودن آتش سوزی و در صورت عمدی بودن برای شناسایی مقصران صادر شده است.

او ادامه داد: طی نامه‌ای از دادستان شهرستان مربوطه خواسته‌ام تا کسانی را که در نگهداری، حفاظت و یا اطفاء حریق تخلف و سهل انگاری داشته‌اند شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شوند.


بیشتر بخوانید:علت گسترش آتش در جنگل‌های ارسباران چه بود؟ / پایان عملیات لکه گیری


رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: در همین رابطه ماموریتی نیز به معاونت پیشگیری استان آذربایجان شرقی و معاون دادستان مرکز استان در امور حقوق عامه جهت بررسی علل و عوامل وقوع آتش سوزی محول شده است که در حال حاضر شروع به بررسی موضوع کرده اند تا کسانی که در این رابطه تعلل و قصوری داشتند، معرفی شوند.

  آتش‌سوزی در منطقه جنگل‌های ارسباران واقع در استان آذربایجان شرقی از آخرین ساعات روز چهارشنبه ۳۰ مرداد آغاز که در چند مرحله مهار شد، اما به علت وزش باد شدید، آتش مناطق وسیع‌تری را در بر گرفت اما در نهایت دیروز  با تلاش نیرو‌های امدادی، نظامی، مردمی و مدیریت بحران این آتش سوزی مهار شد.

منبع: میزان

انتهای پیام/س

ورود مدعی‎العموم به آتش سوزی جنگل‌های ارسباران

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: دادگستری ، دادستانی
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر